Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – okładka filmowa!

Jack Reacher: Nigdy nie wracajJack Reacher: Nigdy nie wracaj to powieść, której autorem jest Lee Child. O książce jest obecnie głośno nie tylko z powodu mistrzowskiego talentu pisarza. Sprawcą całego zamieszania jest również ekranizacja, która światową premierę miała 19 października. W Polsce natomiast film ukaże się 21 października. Dla wszystkich miłośników i oglądania i czytania mamy świetną wiadomość. Teraz, książkę Jack Reacher: Nigdy nie wracaj możecie nabyć w wersji z okładką filmową. Tym samym, niezależnie, czy uwielbicie czytać, czy raczej oglądać, ta propozycja jest świetnym rozwiązaniem dla każdego! Ponadto, tylko teraz możecie mieć ją o 20% taniej. Nie przegapcie takiej okazji!

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj – kilka słów

Głównym bohaterem jest Jack Reacher, były oficer żandarmerii wojskowej. Podjął się on niecodziennego zadania. A mianowicie, przemierza Stany Zjednoczone autostopem i na własną rękę wymierza sprawiedliwość. Tym razem jednak zmienił nieco działanie. Za sprawą impulsu, po czternastu latach, powrócił do macierzystej 110. jednostki specjalnej żandarmerii wojskowej. Wracając zastał tam jednak nieciekawą sytuację. Okazało się, że major Susan Turner, u której planował się zameldować, nie ma w gabinecie. Zamiast niej przywitał go podpułkownik Morgan. Ale był to dopiero początek złych wiadomości. Morgan oznajmił Reacherowi, że wytoczono mu proces o pobicie ze skutkiem śmiertelnym szesnastoletniego cywila. Ponadto, wszczęto przeciwko niemu sprawę o ojcostwo. A gdyby tego było mało, to okazuje się, że nadal podlega on obowiązkowi obrony i w każdej chwili może zostać powołany do służby wojskowej.

Morgan pozwala mężczyźnie zachować stopień wojskowy, ale jednocześnie zabrania mu oddalać się od bazy wojskowej na więcej, niż osiem kilometrów. Reacher za sprawą kolegów dowiaduje się, że w pobliskim więzieniu wojskowym pojawia się nowy więzień. I wszystko wskazuje na to, że jest nim major Susan Turner. Czysty przypadek? A może spisek?

Przypominamy, że książkę Jack Reacher: Nigdy nie wracaj z okładką filmową możecie nabyć już teraz z 20% rabatem. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także