„Inferno” Dana Browna z okładką filmową!

InfernoInferno autorstwa Dana Browna to jedna z jego popularniejszych powieści. Na podstawie książki powstała również ekranizacja, której reżyserem został Ron Howard. Scenariuszem zaś zajął się David Koepp. Światowa premiera filmu będzie miała miejsce 12 października bieżącego roku, natomiast w Polsce Inferno na ekrany kin wejdzie zaledwie dwa dni później. W głównej roli zobaczymy oczywiście Toma Hanksa a obok niego zagrają również: Felicity Jones, Omar Sy czy Ben Foster.

Inferno – nowa okładka filmowa

Z tej okazji TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę dotyczącą powieści Inferno. Teraz możecie nabyć książkę z całkiem nową okładką filmową. To oczywiście nie wszystko. Dla wszystkich, którzy lubią mieć na półce powieści oprawione w okładki związane z produkcją kinową mamy świetną wiadomość. Książkę Inferno z taką wersją okładki kupicie u nas o 25% taniej!

Inferno to historia światowej sławy specjalisty, który zajmuje się symbolami. Robert Langdon pewnego dnia budzi się w szpitalu i zupełnie nie ma pojęcia, gdzie się znajduje. Co więcej, bohater nie wie też jak i dlaczego znalazł się w owym miejscu. W dodatku, w kieszeni marynarki znajduje tajemniczy przedmiot nieznanego pochodzenia. Jak to się stało, że Langdon stał się jego posiadaczem? Zagadka staje się jeszcze bardziej tajemnicza, kiedy tuż po odzyskaniu przytomności, ktoś próbuje zabić Roberta. Okazuje się, że to dopiero początek jego przygody. Przy pomocy młodej lekarki opuszcza szpital i kryjąc się w uliczkach Florencji próbuje poznać przyczyny wszczętego za nim pościgu. Jego jedynym przewodnikiem okazuje się poemat Dantego, który kryje potrzebne wskazówki do rozwikłania sprawy. Czy uratuje świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Przypominamy, że książkę Dana Browna z okładką filmową otrzymacie teraz aż o 25% taniej! Nie przegapcie takiej okazji!

Przeczytaj także