Ilustrowana Gra o Tron już wkrótce w sprzedaży!

Gra o tron. Edycja ilustrowanaIlustrowana Gra o Tron to wydanie, które każdy fan słynnej sagi Pieśni Lodu i Ognia George’a R. R. Martina powinien mieć na swojej półce. Czytelnicy zapewne z niecierpliwością oczekują na kolejny tom pt. Wichry Zimy. Niestety nikt nie zna daty premiery. Ale śmiemy przypuszczać, że jeszcze trochę poczekamy na to wydarzenie, skoro sam autor wstrzymuje się od podawania nawet przybliżonych terminów. Ale nie martwcie się! Ilustrowana Gra o Tron, która w sprzedaży pojawi się już 29 listopada 2016 roku idealnie sprawdzi się w umileniu owego oczekiwania.

Co zawiera Ilustrowana Gra o Tron?

Nowością będzie wstęp, którego autorem jest John Hodgman. Poza tym, wydanie zawierać będzie aż 73 ilustracje w czarno-białym odcieniu, z czego aż 48 rysunków nigdy wcześniej nie było publikowanych. Pozostałe zdjęcia fani Gry o Tron mieli okazję spotkać w grach komputerowych, kalendarzach czy innych gadżetach produkowanych do promocji serii. Dlaczego warto zainwestować w to wydanie? Ponieważ będziecie mieli okazję zobaczyć rysunki mistrzów tej kategorii, takich jak: Ted Nasmith, Gary Gianni, Didier Graffet, John Picacio czy Michael Komarck.

Jak więc widzicie, inwestycja w takie wydanie może przynieść wam wiele radości i sporo całkiem nowych, zaskakujących rzeczy. Oczywiście, trudno oprzeć się wrażeniu, że takie odnowienie pierwszej części sagi Pieśni Lodu i Ognia, ma odwrócić nieco uwagę od wciąż opóźniającej się premiery Wichrów Zimy. Tak, czy inaczej, jest to z pewnością kolejna nie lada gratka dla wszystkich miłośników George’a R. R. Martina.

Przypominamy, że Ilustrowana Gra o Tron pojawi się w sprzedaży już 29 listopada 2016 roku. Mamy też jeszcze jedną dobrą wiadomość. Specjalnie dla was już na starcie obniżyliśmy cenę książki aż o 20%. Nie przegapcie okazji!

Przeczytaj także