Hotel pod jemiołą – Richard Paul Evans

Hotel pod jemiołą - kup na TaniaKsiazka.plHotel pod jemiołą to jedna z tych powieści, które idealnie sprawdzą się na zimowe wieczory. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, obyczajowej i romansu. Ta niezwykle poruszająca historia udowadnia, że codzienna rzeczywistość nie zawsze musi być postrzegana w szarych barwach. Bo każdemu, bez wyjątku, może przytrafić się niezwykła przygoda rodem z filmu. Jeśli do tej pory nie słyszałyście jeszcze o tej książce, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Nic tak nie umili mroźnego wieczoru, jak ciepły koc i dobra książka.

Hotel pod jemiołą – kolejny bestseller z ręki mistrza

Główną bohaterką powieści jest Kimberly, która w życiu przeszła już bardzo wiele. Ma za sobą nieudane małżeństwo, śmierć matki i dwukrotnie nieudane zaręczyny. Nic więc dziwnego, że po takich przejściach nie ma najmniejszej ochoty i powodów, by cieszyć się życiem. Jest jednak jedna rzecz, która popycha bohaterkę do jakichkolwiek działań. Kimberly marzy o tym, by napisać książkę. Jako główny temat swojego dzieła obiera miłość, której tak brakuje w jej własnym życiu.

By urzeczywistnić marzenie, kobieta zapisuje się na kurs dla początkujących pisarzy. Pierwsze spotkanie zostaje zorganizowane w hotelu „Pod jemiołą”. Bohaterka poznaje tam nie tylko tajniki poprawnego pisania, ale również tajemniczego mężczyznę imieniem Zeke. Między dwójką rodzi się niezwykłe uczucie. Ich relacja układa się gładko, ponieważ oboje identycznie postrzegają rzeczywistość. Czy to spotkanie na zawsze odmieni już życie Kimberly? Czy kobieta odważy się jeszcze raz spróbować szczęścia w miłości?

Książkę pt. Hotel pod jemiołą znajdziecie tutaj. Najnowszą powieścią autor udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. Warto tutaj wspomnieć, że ma on na koncie znacznie więcej bestsellerowych pozycji, za które pokochały go czytelniczki na całym świecie. Dotychczas książki Evansa zostały przetłumaczone aż na 20 języków, a jedenaście z nich przez długi czas okupowało szczyt bestsellerowej listy New York Timesa. Jeśli zatem poszukujecie opowieści, która wleje otuchę i ciepło w wasze serca, trafiliście doskonale. Sprawdźcie to koniecznie same!

Przeczytaj także