Historia naszej świadomości – gorąca nowość!

Autor książki, Joseph Le Doux, to znany i ceniony profesor nauk przyrodniczych Fundacji im. Henry’ego i Lucy Moses. Ponadto zajmuje się również psychologią, neurobiologią, psychiatrią oraz psychiatrią dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Nowojorskim. Najnowsza publikacja jest już jego kolejnym, światowym bestsellerem. Tym razem w pozycji pt. Historia naszej świadomości porusza fascynującą kwestię życia na Ziemi. Tym samym, jeśli interesują was książki naukowe i popularnonaukowe, które prezentują ciekawe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie sięgnijcie po ten tytuł.

Historia naszej świadomości - kup na TaniaKsiazka.pl

Historia naszej świadomości – kilka słów o książce

Czytelnicy znajdą tu nowe spojrzenie na podobieństwa między nami a naszymi przodkami z zamierzchłych czasów. Możecie więc spodziewać się zajmującego przeglądu całej ewolucji ziemskiej. Rzuca on zupełnie nowe światło na to, jak ewoluowały układy nerwowe u zwierząt. A także jak kształtował się mózg i co to właściwie znaczy być człowiekiem. Ponadto autor udowadnia, że aby zrozumieć istotę ludzkiego zachowania, należy spojrzeć na ewolucję przez pryzmat pierwszych żywych organizmów. W związku z tym śledzi łańcuch ewolucyjnej chronologii i pokazuje, w jaki sposób nawet najprostsze organizmy jednokomórkowe musiały rozwiązywać te same problemy, które my i nasze komórki musimy rozwiązywać każdego dnia. Dacie wiarę?

Dajcie porwać się tej fascynującej podróży przez lata ewolucji i przekonajcie się, jak przez miliony lat organizmy adaptowały się do zmieniających się warunków życia na Ziemi.  Joseph Le Doux stworzył naprawdę niezwykłą i godną podziwu książkę, w której porusza istotne i ciekawe kwestie. A wszystko to robi w sposób przystępny i zrozumiały, tak, by każdy czytelnik mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Przekonajcie się o tym sami już dziś. W końcu jego książki nie bez przyczyny cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Rzuca on zupełnie nowe światło na teorię ewolucji i wciąga odbiorców w fascynującą podróż.

Prezentowaną dziś książkę pt. Historia naszej świadomości znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam ją wszystkim miłośnikom literatury naukowej i popularnonaukowej. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także