Hel 3 recenzja – o książce opowiada Paweł z TaniaKsiazka.pl

pawełHel 3 recenzja na kanale Posłuchajcie

Posłuchajcie recenzji książki Hel 3, Jarosława Grzędowicza przygotowanej przez naszego Pawła z TaniaKsiazka.pl. Paweł jest wielkim miłośnikiem tytułów fantasy zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów, a na książkę Hel 3 Jarosława Grzędowicza czekał z wielką niecierpliwością. Sprawdźcie, czy było warto.

TaniaKsiazka.pl to nie tylko jedna z największych księgarni internetowych w Polsce, ale także grupa pasjonatów książek, którzy mają na ich punkcie bzika. Czytamy, czytamy, czytamy i każdy z nas jest książkoholikiem w innym stadium zaawansowania. 🙂 Każdy z nas ma swoje ulubione gatunki literackie, w których szczególnie się lubuje. Nasz Paweł, którego znacie już całkiem nieźle, ponieważ wysyła do Was fantastyczne i niezwykle interesujące newslettery, w czasie wolnym zajmuje się także recenzowaniem książek.

Hel 3 recenzja, której warto posłuchać

hel 3Paweł nagrywa i zamieszcza swoje recenzje na platformie YouTube, na kanale: Posłuchajcie. Jedna z nich ukazała się całkiem niedawno, a Paweł recenzuje w niej książkę Hel 3 Jarosława Grzędowicza. Koniecznie sprawdźcie, czy nowa książka jego “guru”, zachwyciła Pawła tak, jak poprzednie dzieła autora, czy może w jego recenzji kryje się lekka nutka rozczarowania. Paweł recenzuje książki z niezwykłą wnikliwością i spostrzegawczością. W jego recenzjach nie brakuje czarnego humoru, sarkazmu i wielu interesujących refleksji.

Koniecznie, posłuchajcie i poznajcie naszego Pawła jeszcze lepiej!

Recenzję znajdziecie TUTAJ.

Świat wykreowany przez Grzędowicza jest niezwykle podobny do tego, który mamy tu i teraz i aby go sobie wyobrazić nie trzeba jakiejś nadzwyczaj bujnej wyobraźni i to jest chyba w tym wszystkim najbardziej niepokojące.

Ludzie po części sami są sobie winni, bo porzucili wartości kulturowe i społeczne na rzecz pogoni za pieniądzem, krótkotrwałymi, zgubnymi przyjemnościami oraz tanią, robiącą galaretkę z mózgu, rozrywką.

Inne recenzje Pawła znajdziecie TUTAJ.

Klika słów o samej książce:

Pan Lodowego OgroduJarosław Grzędowicz zasłynął serią: Pan Lodowego Ogrodu, która zachwyciła krytyków i polskich Czytelników. Autor został obsypany nagrodami i uznany za jednego z najważniejszych pisarzy fantasy w naszym kraju. Akcja jego najnowszej książki Hel 3 została umiejscowiona w 2058 roku, w czasie, gdy społeczeństwo jest zainteresowane tylko i wyłącznie konsumpcją. Z tego powodu niezwykle łatwo jest nim sterować. Światem rządzą koncerny i politycy, którzy potrafią tę ludzką ignorancję wykorzystać. Bohaterem książki jest Norbert, który jest jednym z „Iwenciarzy”, ludzi, którzy próbują dotrzeć do bezmyślnych mas z wartościową informacją.

Napiszcie, co sądzicie o recenzji Pawła, znajdziecie ją także, klikając w zdjęcie poniżej.

paweł

Przeczytaj także