Gry planszowe w super cenie!

Zbliżają się ferie, a to świetna okazja by zainwestować w gry planszowe. Zwłaszcza, że teraz są w ekstra niskich cenach! Nasze dzisiejsze propozycje umilą wolny czas nie tylko waszym pociechom. Zapewnią one rozrywkę dla całej rodziny a ponadto wpłyną korzystnie na rozwój dzieci. Koniecznie sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy.

Gry planszowe i mega rabaty!

Skup żywcaabsolutny hit i bestseller wśród gier, teraz przeceniony aż o 50%! Jak sama nazwa wskazuje, gra polega na kupowaniu i sprzedaży krów, świń, owiec oraz kur. Aby zwyciężyć trzeba bacznie obserwować przeciwników i ich ruchy tak by na transakcji zarobić więcej, niż oni.

Voodookolejna propozycja, którą teraz nabędziecie aż o 50% taniej! Gra zawiera pięć symboli w pięciu różnych kolorach. Zaś na każdej karcie znajdują się jedynie cztery symbole w czterech kolorach. Zadaniem graczy jest jak najszybsze odnalezienie brakujących elementów.

Domek gra przeceniona o 25%. Absolutny bestseller wśród kupujących, świetnie nadaję się do wspólnej, rodzinnej zabawy. To pięknie ilustrowana, strategiczna gra planszowa, która pobudza kreatywność, pomysłowość i uczy dobrej organizacji. W czasie rozgrywki uczestnicy zbierają karty, dzięki którym mają możliwość zaprojektowania dostępnej przestrzeni. To ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał twój dom marzeń, jakiego koloru będą ściany, podłoga i jakie meble znajdą się w danym pomieszczeniu. Na wygraną składają się punkty zebrane za: funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu czy wykończenie całości.

Jak wiadomo, nie tylko książki uczą i poszerzają horyzonty. Powyższe gry to idealny prezent, by zachęcić dzieciaki do wspólnej, kreatywnej zabawy. Dzięki owym propozycjom maluchy poprawią umiejętność logicznego myślenia oraz spędzą wolny czas na pożytecznej zabawie. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także