Gorące dochodzenie – świąteczny romans

Gorące dochodzenie to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek romansów współczesnych. Ponadto powody do zadowolenia mają również wielbicielki opowieści świątecznych, które skutecznie wprowadzą was w magiczny, zimowy nastrój. W końcu święta już tuż-tuż. Zatem to doskonały czas, by sięgnąć po historię, która jest absolutnym hitem tego sezonu. Przekonajcie się o tym same!

Gorące dochodzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Gorące dochodzenie – kilka słów o fabule

Głowna bohaterka, Maisie Wilkins, pracuje w prywatnym biurze detektywistycznym. Pomaga tam doświadczonym detektywom w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Trzeba jednak przyznać, że niektórzy z jej współpracowników wydają się dość gburowaci. Zupełnie jak Cameron Grant, o którym prawie nikt nic nie wie. I co z tego, że jest największym ciachem, jakie chodzi po ziemi, a do tego najlepszym detektywem, skoro potrafi zmrozić jednym spojrzeniem?

Wkrótce zostaje zorganizowana świąteczna impreza firmowa, na której nieoczekiwanie pojawia się właśnie Cameron Grant. Maisie postanawia, że przynajmniej z nim pogada. Przecież święta to tak magiczny okres, że nikt nie powinien być wtedy sam. Nawet jeśli chodzi tu o siedzenie przy barze. Kilka drinków później bar nieoczekiwanie zmienia się w mieszkanie mężczyzny. A przyjazna rozmowa w coś bardziej gorącego i niegrzecznego. Czy jednak biurowy romans to na pewno dobry pomysł? Jak wpłynie to na pracę Maisie? Czy uda się jej połączyć rosnące uczucie do detektywa z nieoczekiwanym awansem? I czy może to właśnie był ten świąteczny cud, na który czekała od tak wielu lat?

Przypominamy, że książka pt. Gorące dochodzenie jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i gorących opowieści świątecznych. Dajcie się porwać wyobraźni i już teraz zacznijcie wprowadzać się w magiczny czas świątecznych przygotowań. Śnieżny puch, kolorowe lampki, poszukiwanie prezentów i namiętny romans… To gwarancja dobrej zabawy, wielu uśmiechów i pogodnego nastroju. Tak potrzebnych zwłaszcza teraz, w te ponure, jesienne dni! Koniecznie sprawdźcie to same, gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także