Ghostwriter – coś dla miłośników thrillerów

Ghostwriter - kup na TaniaKsiazka.plGhostwriter to niezwykle intrygująca i wciągająca historia, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Książka Alessandry Torre będzie dostępna na polskim rynku od 13 lutego 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że autorka ma już na koncie kilka bestsellerów New York Timesa. Jej powieści przetłumaczono na dziewięć języków w ponad dwudziestu krajach. Tym samym, jeśli poszukujecie historii, która wciągnie was do reszty, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarka przygotowała swoim odbiorcom. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Ghostwriter – prawda jest najtrudniejszą historią do opowiedzenia

Główną bohaterką powieści jest Helena Ross, która miała w życiu wszystko. Miliony sprzedanych egzemplarzy na koncie, wielką karierę i piękny dom. Jednak obecnie znana pisarka mieszka sama i nie może zapomnieć wydarzeń sprzed czterech lat. Ponadto przytłacza ją jeszcze jedna myśl. Pozostało jej jedynie parę miesięcy życia. Dlatego też Helena postanawia rozliczyć się z demonami przeszłości. I doskonale zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na to jest ujawnienie prawdy w kolejnej, ostatniej już książce. Jednak kobieta potrzebuje kogoś, kto spisze jej wstrząsającą opowieść.

I tu następuje rzecz niesłychana. Bohaterka zleca to zadanie swojej największej konkurentce. Czy jednak zwierzając się ze swojej największej tajemnicy, zdoła ocalić własną duszę?

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Ghostwriter będzie dostępna na polskim rynku od 13 lutego 2019 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Tą historią powinni zainteresować się szczególnie wielbiciele literatury grozy i thrillerów. Alessandra Torre stworzyła naprawdę nieprzeciętną i porywającą historię. Czytelnicy z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę. Na każdej stronie tej lektury coś się dzieje, a ostateczne rozwiązanie akcji jest zaskakujące. Jeśli zatem poszukujecie thrillera, który trzyma w napięciu do ostatniej strony, trafiliście idealnie. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku.

Warto tutaj również przytoczyć słowa poczytnej pisarki, Tarryn Fisher, która tak oto pisze o prezentowanej dziś historii:

Najlepsza książka, jaką czytałam w tym roku.

Jeszcze raz zatem gorąco polecamy!

Przeczytaj także