Geniusz ptaków – światowy bestseller już w Polsce!

Geniusz ptaków - sprawdź na TaniaKsiazka.plGeniusz ptaków to książka autorstwa Jennifer Ackerman, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Ponadto jest idealną pozycją dla wszystkich młodszych odbiorców. Jeśli Wasze pociechy właśnie rozpoczęły swoją przygodę ze szkolnymi przedmiotami przyrodniczymi, koniecznie zapoznajcie ich z tą książką. Autorka starannie zadbała o to, by istotne informacje zostały przedstawione z poczuciem humoru, a nie w postaci suchych faktów. Dzięki temu ich przyswojenie jest zdecydowanie łatwiejsze, a poznawanie świata ptaków znacznie ciekawsze. Warto tutaj również zauważyć, że Geniusz ptaków w błyskawicznym tempie wspiął się na szczyt bestsellerowej listy New York Timesa. Książka równie szybko podbiła serca Czytelników na całym świecie. A teraz także polscy odbiorcy mają szansę zapoznać się z tą wspaniałą pozycją. Koniecznie sprawdźcie sami, co przygotowała autorka!

Geniusz ptaków – od dziś powiedzenie „ptasi móżdżek” nabiera nowego znaczenia!

W książce, którą mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować, znajdziecie najnowsze naukowe odkrycia, dotyczące ptasich zdolności. Wszystkie te informacje ubarwione są licznymi anegdotami, układającymi się w fascynującą historię. Czytelnicy będą mieli szansę poznać wiele zaskakujących faktów, które na zawsze zmienią postrzeganie tych małych stworzeń. Bo okazuje się, że deprymujące określenie „ptasi móżdżek” już dawno jest nieaktualne ze swym negatywnym znaczeniem. Czy wiedzieliście, że ptaki, oprócz doskonałej orientacji w terenie i korzystania z narzędzi, wykazują ogromną inteligencję społeczną? Spieszymy z pomocą i wyjaśniamy, co to oznacza w praktyce. Potrafią one manipulować, zwodzić i podsłuchiwać. Gdy odkryją śmierć swoich pobratymców, wzywają świadków, opłakują zmarłych i całują w ramach pocieszenia. Są też takie bystrzaki, które potrafią rozpoznać własne odbicie w lustrze!

A to nie jedyne ciekawostki, o których wspomina Jennifer Ackerman w swojej książce. Gwarantujemy, że każdy, kto interesuje się otaczającym nas światem, znajdzie w tej lekturze coś dla siebie. Na koniec warto dodać, że autorka doskonale wie, o czym pisze, ponieważ tematem zajmuje się od ponad 30 lat. Na koncie ma natomiast znacznie więcej poczytnych książek, które dowodzą jej geniuszu.

Książkę pt. Geniusz ptaków znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także