Gadżety dla książkoholików w urodzinowym prezencie.

balony

źródło: Instagram

Dzisiaj jest 17 maja, środa, a więc ostatni dzień świętowania naszych 11. urodzin. Dziękujemy, że przyłączyliście się do naszych urodzinowych zabaw i niespodzianek. Dodatkowo z okazji 11 świeczek na TanioKsiążkowym torcie, postanowiliśmy uhonorować naszych najlepszych i najbardziej lojalnych klientów drobnymi upominkami. Do 100 osób powędrują dzisiaj paczki z zestawami TanioKsiążkowych gadżetów. Gadżety dla książkoholików, które się w nich znalazły, są naprawdę fantastyczne! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Gadżety dla książkoholików w niesamowitym zestawie

Paczka z gadżetami powędruje aż do 100 osób. W TanioKsiążkowej niespodziance znajdzie się zestaw fantastycznych gadżetów, w tym: słynne TanioKsiążkowe kubki i torby, 50(!) vlepek, TanioKsiążkowy długopis, pakiet zakładek papierowych oraz imienny dyplom.

Torby i kubki są przyozdobione motywem dinozaura lub dziewczynki, która nie może oderwać się od książki i mówi: „Jeszcze tylko jeden rozdział i idę spać…”. Na vlepkach pojawiły się zabawne slogany, w komiksowej oprawie, a zakładki… cóż to już legenda. Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy kilkanaście limitowanych wzorów. Być może już je widzieliście, obecnie dodajemy je do Waszych zamówień.

Gadżety dla książkoholików zapakowały się do paczki

gadżety

Paczki są już przygotowane i niedługo ruszą w podróż, żeby szybciutko dotrzeć do adresatów. Taka niespodzianka to ukłon od nas w stronę naszych Klientów i sposób na podziękowanie im, za to, że są z nami, niektórzy od 11 lat. Jeszcze raz dziękujemy!

Te urodziny były udane i radosne. Mamy nadzieję, że będziecie z nami świętować kolejne. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi, urodzinowymi promocjami, w końcu został jeszcze jeden dzień. 🙂

TanioKsiążkowe gadżety można znaleźć: w tym miejscu.

Aktualne TanioKsiążkowe promocje z okazji 11. urodzin TaniaKsiazka.pl znajdziecie: tutaj.

GADŻETY DLA KSIĄŻKOHOLIKÓW

Przeczytaj także