Franco – Kim Holden

Franco - Kup książkę w TaniaKsiazka.plSzukacie gorącej powieści na wiosnę? W takim razie Franco autorstwa Kim Holden to idealna propozycja właśnie dla was. Książka w sprzedaży pojawi się 25 maja 2017 roku i gwarantujemy, że stanie się źródłem ogromnych emocji i przeżyć niejednej Czytelniczki. Koniecznie przekonajcie się same, jakie wyzwania przed bohaterami postawiła autorka.

Franco – kilka słów

Tytułowy bohater to Franco Genovese, perkusista światowej sławy amerykańskiego zespołu Rook. Oczy wielu jego rówieśników skierowane są na niego z zazdrością. Wszystko dlatego, że został wyposażony nie tylko w niezwykły talent muzyczny, ale również nieprzeciętną urodę. Zabójczy uśmiech, tatuaże, talent i ostry dowcip sprawiają, że szaleją za nim dziewczyny na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że sława nie zawróciła mu w głowie. Franco wiedzie dobre, spokojne i przede wszystkim, stabilne i nieskomplikowane życie. Wszystko jednak zmienia się diametralnie przez jeden wieczór spędzony w niepozornym barze w Los Angeles.

Gemma Hendricks to pochodząca z północnej Anglii, obiecująca pani architekt. Jej uroczy uśmiech i cięty język od razu przypadają do gustu perkusiście. Jest coś jeszcze – dziewczyna posiada nad wyraz ufne serce. Kiedy tylko trafiają na siebie, od razu coś ich do siebie przyciąga. W mgnieniu oka rodzi się przyjaźń, jednak nie ma ona praktycznie żadnych szans na przetrwanie. Za kilka dni oboje wracają do swoich obowiązków. A wtedy rozdzielą ich tysiące kilometrów.

Jednak jest coś jeszcze. Gemma posiada pewne marzenie, które chciałby spełnić. I tak się składa, że Franco może pomóc jej je spełnić. A kiedy to się stanie, jej świat wywróci się do góry nogami. Czy dziewczyna jest gotowa na taką zmianę i szalony krok? I czy ich przyjaźń w zaistniałych warunkach będzie miała szansę przerodzić się w miłość?

Książkę pt. Franco znajdziecie tutaj. Przypominam, że do sprzedaży trafi 25 maja bieżącego roku.

Przeczytaj także