Finał serii Manwhore już wkrótce!

Womanizer - kup na TaniaKsiazka.plFinał serii Manwhore zbliża się do polskich Czytelniczek wielkimi krokami. Książka pt. Womanizer w sprzedaży pojawi się już 17 listopada bieżącego roku. I nikt, kto poznał twórczość Katy Evans, nie ma wątpliwości, że będzie to najgorętsze rozwiązanie w dziejach literatury. Autorka szturmem wdarła się na szczyt najważniejszych bestsellerowych list i zdobyła serca Czytelniczek na całym świecie. Nic więc dziwnego, że na ostatni tom cyklu czekają miliony odbiorców. Koniecznie sprawdźcie, co czeka głównych bohaterów!

Finał serii Manwhore – romans, który rozpali zmysły do granic możliwości

Główną bohaterką jest Olivia Roth. Młoda i ambitna dziewczyna właśnie spełniła największe marzenie i ukończyła jedną z prestiżowych uczelni. Teraz świat stoi przed nią otworem. Olivia nie zamierza spocząć na laurach i od pierwszych dni robi wszystko, by rozpocząć karierę. Z pomocą przychodzi jej brat, załatwiając bohaterce angaż w firmie najlepszego przyjaciela. Zachwycona dziewczyna już od pierwszych dni daje z siebie wszystko, by osiągnąć upragniony sukces. Wszystko jednak zaczyna się diametralnie zmieniać, kiedy poznaje swojego nowego szefa.

Callan Carmichael doskonale zdaje sobie sprawę, jak jego uroda działa na kobiety. Jest jednak właścicielem potężnej i dobrze prosperującej firmy, cechuje więc go również bezwzględność. Codzienne doglądanie biznesu i mnóstwo ważnych spraw na głowie mają swoją cenę. Mężczyzna nie jest zainteresowany angażowaniem się w stałe związki, które potrzebują dodatkowej uwagi. Jeśli już spotyka się z kobietami, to tylko na jedną, upojną noc. A kiedy próg jego firmy przekracza urocza Olivia, nie może oprzeć się pokusie, żeby ją poderwać.

Bardzo szybko młoda stażystka wpada w sidła przystojnego Callana. I chociaż oboje doskonale zdają sobie sprawę, że powinni zachować dystans, ich dzikie instynkty wygrywają. Łączy ich pakt milczenia i układ, o którym nikt nie może się dowiedzieć. Jednak namiętność i gorący romans stają się coraz trudniejsze do ukrycia przed pracownikami. Co więcej, kochankowie za wszelką cenę starają się nie zdradzić przed bratem Olivii, a zarazem najlepszym kumplem Callana.

Finał serii Manwhore pt. Womanizer znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także