Fascynacja – nowa książka Adriana Bednarka

Fascynacja – nowa książka Adriana Bednarka już w czerwcu ukaże się w księgarniach. Powieść będzie kontynuacją cyklu o pisarzu Oskarze Blajerze. Z jakimi trudnościami tym razem zmierzy się główny bohater?

Fascynacja - nowa książka Adriana Bednarka

Fascynacja – nowa książka Adriana Bednarka

Oskar Blajer to pisarz, który odniósł niezaprzeczalny sukces. Niczego mu nie brakuje, jego powieści rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Jedna z nich została także zekranizowana w formie serialu, który cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

Mimo sukcesów odniesionych w życiu zawodowym Oskar nie może uwolnić się od ciągle dręczącego go strachu. Mroczna przeszłość mężczyzny nie daje mu o sobie zapomnieć.

Na domiar złego sprawy komplikują się, gdy ginie odtwórczyni głównej roli w serialowej adaptacji powieści Oskara. Sytuacja staje się jeszcze gorsza, kiedy zamordowane zostają kolejne aktorki występujące w serialu. Sposób popełnienia morderstw odwzorowuje fabułę powieści Blajera.

Los nie przestaje drwić z mężczyzny, w tym trudnym dla niego okresie stawiając na jego drodze zjawiskową kobietę, Luizę. Tajemnicza blondynka do złudzenia przypomina ona Oskarowi jego zmarłą ukochaną – ma nawet to samo imię.

Pisarza zaczynają nawiedzać złowieszcze przeczucia i makabryczne sny, które nie pozwalają mu zapomnieć o tym, co do tej pory wydarzyło się w jego życiu. W związku z morderstwami aktorek Blajerem coraz bardziej zaczyna interesować się policja. Gdy zaczyna robić się naprawdę gorąco, mężczyzna postanawia wytropić mordercę na własną rękę.

Czy uda mu się obronić własne dobre imię?

Premiera najnowszej książki Adriana Bednarka odbędzie się 2 czerwca 2021 roku. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Novae Res.

Seria o Oskarze Blajerze

Fascynacja będzie trzecią częścią cyklu o Oskarze Blajerze. Dotychczas na rynku ukazały się Inspiracja. Oskar Blajer. Tom 1 oraz Obsesja. Oskar Blajer. Tom 2.

Więcej książek autorstwa Adriana Bednarka znajdziecie W TYM MIEJSU >>

Zobacz także:

Przeczytaj także