Fantastyka do 50% taniej!

Dawno jej u nas nie było. Teraz do naszej księgarni wraz z wiosną zawitała promocja na fantastykę. A to znaczy, że mamy dla Was mnóstwo fantastycznych tytułów nawet o połowę taniej! Co powiecie na książki, które wprowadzą Cię przez niesamowite światy? 😉

Fantastyka do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Mamy dla Was nowości i bestsellery, ale nie tylko! Z pewnością każdy fan i każda fanka fantastyki znajdzie coś dla siebie. To mnóstwo tytułów newadultowych, znakomite książki fantasy, horrory i science-fiction. To książki dla młodszych i starszych miłośników gatunku. Zresztą sami sprawdźcie.

Fantastyka do 50% taniej! >>

Jak zawsze mam kilka tytułów wartych polecenia.

Larista Melissa Darwood

To pierwszy tom serii Wysłannicy.

Osiemnastoletnia Larysa marzy o prawdziwej miłości. Jej życie zmienia się, gdy poznaje dwóch przystojnych chłopaków i każdy z nich okazuje jej zainteresowanie… Dziewczyna jeszcze nie wiem, że tylko jeden ma czyste intencje. Larysa już niedługo się przekona, że niezamierzenie wkroczyła w sam środek bitwy między dobrem i złem. Czy wyborem, którego dokona nie przekreśli swojego życia?

Okrutny książę Holly Black

To bestsellerowy początek fantastycznej serii dla młodzieży. Warto po nią sięgnąć, tym bardziej że właśnie ukazała się kolejna część.

Rodzice siedmioletniej Jude zostają zamordowani. Okazuje się, że mężczyzna odpowiedzialny za zbrodnię nie jest człowiekiem. Zabiera dziewczynkę i jej siostry do krainy, w której śmiertelników jest niewielu – to Elysium, kraina elfów. To tam dziewczynki dorastają. Jude i jej siostry muszą się przystosować, muszą się nauczyć żyć w świecie pełnym nienawiści i intryg. Jak sobie z tym poradzą?

Zabójcze maszyny Philip Reeve

To pierwszy i niedawno zekranizowany tom wciągającego cyklu.

Okazało się, że godzina wystarczyła, żeby zniszczyć ludzkość. Tysiące lat po katastrofie nastała nowa era. Era ruchomych miast. Kierowane przez ludzi miasta przemierzają wyludnioną Ziemię, polują i walczą. Silniejsze mechaniczne miasta pożerają te słabsze. Wskutek pewnych wydarzeń Tom i Hester zostają skazani na swoje towarzystwo. Żeby przeżyć, będą musieli się zaufać sobie i nauczyć się współpracować mimo wzajemnej niechęci.

Promocja trwa do 26 marca 2019.

Fantastyka do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także