Fantastyczny nowy rok – coś na początek!

Chcecie, by fantastyczny nowy rok faktycznie taki był? Mam dla was świetne rozwiązanie! Koniecznie zerknijcie na dzisiejsze zestawienie książek, które przypadną do gustu każdemu wielbicielowi nietuzinkowych historii. Te przepełnione są magią, niezwykłymi postaciami i zachwycają niecodzienną fabułą. Nie zabraknie tu przygód i zwariowanych bohaterów. Zainteresowani? W związku z tym koniecznie sprawdźcie, jakie nowości z literatury fantastycznej pojawią się już w tym miesiącu i na co warto zwrócić szczególną uwagę!

Fantastyczny nowy rok – coś na początek!

Piknik na skraju drogi i inne utwory - kup na TaniaKsiazka.pl

Piknik na skraju drogi i inne utwory Borys Strugacki

To nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości braci Strugackich. Ponieważ w tym tomie znajdziecie nie tylko kultową już opowieść pt. Piknik na skraju drogi, ale też kilka innych, fenomenalnych opowiadań. A jeśli do tej pory nie było wam po drodze z ich książkami, to świetna okazja, by nadrobić zaległości! Teraz mnóstwo fantastycznych i bestsellerowych historii znajdziecie w jednym miejscu.

Książka dostępna od 21 stycznia 2021 roku.

Mroczny wymiar - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mroczny wymiar Annette Marie

Początek zupełnie nowej i zaskakującej trylogii pt. Trylogia mistrza magii. Clio jest nimfą, żyjącą wśród ludzi. Nie może wrócić do rodzinnego królestwa, póki unosi się nad nim widmo wojny. Lira jest mistrzem magii i to on konstruuje najlepsze zaklęcia w Podziemiu. Wkrótce ich drogi się przetną. Ona będzie musiała go oszukać, by zdobyć zaklęcie, które uratuje jej rodzinny kraj. On, przebiegły i diabelsko przystojny demon, nie wykazuje morderczych chęci.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Fantastyczny nowy rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sztych Roman Kulikow

Szczęście w nieszczęściu, tak można najkrócej opisać sytuację kapitana Aleksieja Siennikowa. Trafił pod mentalny atak kontrolera, a jednak cudem przeżył. Co jednak warte jest życie, wykastrowane z najsilniejszych emocji? Jak wegetować w cywilu, kiedy to coś zostało tam, za kolczastym drutem, w Zonie?

Książka dostępna od 18 stycznia 2021 roku.

Fantastyczny nowy rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gdzie diabeł mówi dobranoc, tom III serii Droga wiedzie przez sen Karina Bonowicz

Klątwa, która miała przywrócić życie bohaterów do normalności, nie zostaje zdjęta. Okazuje się bowiem, że rytuał nie przyniósł oczekiwanego skutku, ponieważ miejsce Nikodema zajął jego brat bliźniak, Mikołaj. Za sprawą zaklęcia makowego kwiatu bracia, na zmianę, zapadali w sen na pół roku. Nikt nigdy nie zorientował się, że jest ich dwóch. Aż do teraz. Tym samym Alicja staje przed poważnym dylematem. Obudzić Nikodema i doprowadzić do ponownego ceremoniału czy razem z Mikołajem spróbować przejść do innego wymiaru i tam odszukać ampułkę z krwią wszystkich przodków?

Książka dostępna od 25 stycznia 2021 roku.

Klątwa bogów - kup na TaniaKsiazka.pl

Klątwa bogów. Oszustwo Jaymin Eve, Jane Washington

Willa zostaje zabrana do Bożylasu, najlepszej akademii sol na świecie, gdzie dostępuje zaszczytu, na który z pewnością nie zasłużyła. Przyjdzie jej usługiwać braciom Abcurse’om, pięciu sol, będącym ucieleśnieniem dumy, arogancji i perfekcji. Sami są niemal bogami. W związku z tym służba u nich musi doprowadzić Willę do śmierci. Niezależnie od tego, czy zostanie na nią skazana, czy pod wpływem wyniszczających praktyk braci sama zacznie o nią błagać.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Syn nieskończoności - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Syn nieskończoności Adam Silvera

Emil i Brighton dorastali w Nowym Jorku i zawsze podziwiali Iskry – grupę strażników, która poprzysięgła uwolnić świat od niebezpiecznych widm. To one próbują ukraść moc niebiańskim istotom i wszystkim zagrożonym magicznym stworzeniom. Brighton marzy o posiadaniu mocy, aby dołączyć do walki. Emil chce, żeby nastał pokój. Wkrótce jednak to Emil dołącza do grupy bohaterskich Iskier. Tym samym staje się tym, kim Brighton zawsze chciał być. Czy ich przyjaźń przetrwa ten nieoczekiwany zwrot akcji?

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Przeczytaj także