Erotyczne serie – więcej książek, więcej zabawy

Zdarza się wam pomyśleć, kiedy kończycie wciągająca książkę, że ta historia zasługuje na całą serię? Czytelniczy kac nawiedza was zdecydowanie za często? Cykle książek to coś, co pozwala temu zaradzić. A ponieważ ostatnimi czasy ogromnym zainteresowaniem czytelniczek cieszą się nieco pikantniejsze powieści, przygotowaliśmy dziś dla was erotyczne serie. Tym samym dają one gwarancję, że na dłużej zatopicie się w ulubionym świecie, a losy bohaterów będziecie mogli śledzić aż przez kilka tomów. Ponadto prezentowane dziś serie rozgrzeją was do czerwoności, jest to więc idealne rozwiązane na coraz chłodniejsze wieczory. Sprawdźcie koniecznie zatem, po co warto sięgnąć w tym gatunku!

Seksowny duet - kup na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – Seksowny duet

Elizabeth ma odziedziczyć imperium medialne po swoim zmarłym ojcu, jednak dopiero kiedy skończy 29 lat. Chyba że wcześniej uda się jej wyjść za mąż. A że kobieta nie ma zamiaru czekać 4 lat na fortunę, zaczyna szukać idealnego kandydata. Wkrótce na horyzoncie pojawia się możliwość aranżowanego małżeństwa z Westonem Kingiem, na co bohaterka się zgadza. Początkowo czysto biznesowy układ z czasem zaczyna przeradzać się w coś więcej.

Intensywne doznania - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – Intensywne doznania

Szukacie serii, gdzie napięcie i pożądanie odczuwalne są niemal na każdej stronie. W tym cyklu każdy tom opowiada o innej postaci, jednak łączy je zawsze motyw nieziemsko przystojnego mężczyzny, któremu trudno się oprzeć. Do tego należy dołożyć pikantne szczegóły i bohaterów, którzy rozpalają do czerwoności.

Erotyczne serie – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – Bezlitosna siła

Tutaj czytelniczki mogą liczyć na porywające i burzliwe relacje. Ponieważ bohaterowie to mężczyźni, którzy skrywają mroczną przeszłość, a kobiety zostały ciężko doświadczone przez życie. Bohaterowie to przeważnie zawodnicy walk MMA, natomiast bohaterki niegdyś doświadczyły przemocy ze strony bliskich mężczyzn.

Erotyczne serie – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – King

Tutaj czytelniczki mają do czynienia z serią mrocznych romansów, gdzie głównymi bohaterami są: były kryminalista oraz bezdomna dziewczyna, cierpiąca na amnezję. Tym samym to zdecydowanie jedna z wyjątkowych par w tego typu literaturze. Doe i King poznają się przypadkowo na jednej z imprez i szybko okazuje się, że stają się dla siebie kimś ważnym. Jednak, aby ta relacja mogła funkcjonować, oboje muszą uporać się ze swoją przeszłością.

Gangsterzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – Gangsterzy

To cykl mafijnych powieści, gdzie namiętność i pożądanie mieszają się z brutalnym światem przestępczym. Wszystko rozpoczyna się, kiedy Nick McCoy, uzależniony od hazardu cwaniak, w ramach spłaty długów u Aleksieja Tarasowa, sprzedaje mu swoją siostrę, Cloe. Dziewczyna zostaje porwana i staje się prywatną zabawką gangstera.

Elite Kings Club - kup na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – Elite Kings Club

Madison po traumatycznych przeżyciach, związanych z matką, przeprowadza się i zmienia szkołę. Dla nastolatki ma być to symboliczny początek nowego życia. Na miejscu jednak okazuje się, że raczej nie zazna tu spokoju. Czytelniczki mogą liczyć tu na barwne i niezwykle dokładne opisy scen erotycznych – nie lada gratka dla każdej miłośniczki literatury erotycznej.

Przeczytaj także