Elle Kennedy – obiecująca autorka romansów!

UkładMamy przyjemność przedstawić wszystkim miłośniczkom romansów jedną z dobrze zapowiadających się autorek tegoż gatunku – Elle Kennedy. Pisarka pochodzi z Kanady, a na polskim rynku zadebiutowała powieścią Układ, która jest pierwszą częścią z czterotomowego cyklu i którą okrzyknięto najlepszym romansem 2015 roku w iBooks Store. To jednak nie wszystko, debiutancka powieść okazała się również najchętniej czytaną pozycją w roku 2015 przez użytkowniczki literackiego portalu GoodReads.com.

Układ autorstwa Elle Kennedy opowiada historię przystojnego hokeisty z uniwersyteckiej ligi, Johna Logana, któremu jak do tej pory nie oparła się żadna dziewczyna oraz Grace Ivers nowo przybyłej studentki pierwszego roku. Chłopak nie stroni od imprez i dobrej zabawy, a każdą noc spędza z inną dziewczyną. Jednak swobodny uśmiech i luz, jakim emanuje John to tylko pozory. W ten sposób stara się ukryć rosnący niepokój i strach o swoją przyszłość. Kiedy na jego drodze staje Grace Ivers, postanawia on wykorzystać okazję i oderwać się od gnębiących go myśli. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z oczekiwaniami Logana…

Lato jeszcze trwa, a TaniaKsiazka.pl, co rusz stara się, by nasi użytkownicy byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług. Tym razem księgarnia przygotowała ofertę specjalnie dla pań, aby mogły zapoznać się z twórczością Elle Kennedy. Dlatego też wersje papierowe opatrzyliśmy aż 20% rabatem, natomiast książki w wersji elektronicznej są do nabycia o 15% taniej. To doskonała okazja do kupienia najświeższej nowości ze świata romansów dla wszystkich miłośniczek tego gatunku. A ponieważ książki idealnie sprawdzą się również w roli prezentu, to także dobra chwila by niewielkim kosztem sprawić radość najbliższej osobie.

Wszystkie książki Elle Kennedy znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także