Ekstremista Remigiusza Mroza – kontynuacja przygód Gerarda Edlinga już wkrótce!

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa ani na chwilę! W marcu ukazał się Afekt, czyli trzynasta część serii o Joannie Chyłce. Jeszcze nie zdążył się rozgościć na dobre na księgarnianych (i domowych) półkach, a już dochodzą do nas wieści o nowej książce pisarza. Ekstremista Remigiusza Mroza trafi do czytelników w maju. Szczególny powód do radości mają z tej okazji fani cyklu o Gerardzie Edlingu, ponieważ zapowiadana książka jest jego kontynuacją.

Ekstremista Remigiusza Mroza

Ekstremista Remigiusza Mroza – o czym?

W jaką historię Gerard Edling zostanie wplątany tym razem?

W Opolu dochodzi do tajemniczego zaginięcia – znika maturzystka. Jedyny ślad, jaki zostaje po dziewczynie to karta tarota, na której widnieje symbol sprawiedliwości. Jej rodzina nie chce zgłaszać zaginięcia na policji, twierdząc, że dziewczyna nieraz zarzekała się, że ucieknie z domu.

Ta zagadkowa sytuacja przykuwa uwagę lokalnej dziennikarki, Małgorzaty Rosy. Kobieta od kilku miesięcy obserwowała w internecie pojawiający się na nowo motyw kart do wróżenia. Wydaje się on mieć związek także ze sprawą, z którą związany był ostatnio Gerard Edling.

Mimo tego, że Gerard nie chce mieć z nią nic wspólnego, Małgorzata postanawia zwrócić się do niego z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Premiera najnowszej książki Remigiusza Mroza jest zaplanowana na 19 maja 2021 roku.

Książkę znajdziecie tutaj: Ekstremista >>

Seria książek o Gerardzie Edlingu

Gerard Edling jest ekscentrycznym, lecz niezwykle skutecznym behawiorystą. Specjalizuje się w analizowaniu kinezyki i komunikacji niewerbalnej. Dzięki temu ciągle zgłaszają się do niego kolejni zleceniodawcy, pomimo że poprzednią, prokuratorską karierę Edlinga zakończyło zwolnienie dyscyplinarne.

Thriller Ekstremista to już trzecia część z serii o Gerardzie Edlingu.

Jeśli macie do nadrobienia poprzednie tomy cyklu, zostało Wam jeszcze parę tygodni. Książki z serii znajdziecie je pod linkami poniżej:

Tom 1. Behawiorysta (z 2016 r.)

Tom 2. Iluzjonista (z 2019 r.)

Zobacz także:

 

Przeczytaj także