Echo- nowa seria Marcela Mossa. Pierwszy tom Utraceni już w sprzedaży!

Nie mogliście się oderwać od Wszyscy muszą zginąć? Jeśli tak, mam dla Was dobre wieści. Echo – nowa seria Marcela Mossa – już ujrzała światło dzienne. Niedawno premierę miał pierwszy tom cyklu pt. Utraceni.  Nowa seria, nowi bohaterowie… co tu się będzie działo? Wygląda na to, że całkiem sporo!

Utraceni - nowa seria Marcela Mossa

Utraceni – najnowsza książka Marcela Mossa

Jaką historię autor przedstawił w swojej najnowszej książce?

Echo to agencja poszukiwań osób zaginionych. Jej właściciel Ignacy „Igi” Sznyder współpracuje z byłą dziennikarką śledczą Sandrą Milton. Biuro nie prosperuje zbyt dobrze, jednak oboje nie zamierzają rezygnować ze swojej działalności: zarówno Igiemu jak i Sandrze w przeszłości zaginęła bliska osoba, dlatego w pracy trzyma ich prywatna motywacja.

Pewnego dnia w Echu pojawia się Ryszard Hajduk, wzbudzający kontrowersje działacz społeczny. Zrozpaczony mężczyzna zgłasza zaginięcie swojego 24-letniego syna Ziemowita. Ojciec podejrzewa, że zaginięcie chłopaka może mieć związek z tragicznymi w skutkach zamieszkami podczas Strajku Kobiet. Policyjne śledztwo nie przynosi jednak żadnych efektów.

Igi i Sandra wiedzą doskonale, że to zlecenie jest szansą na wyjście z finansowych kłopotów. Nie spodziewają się jednak, że przez nie będą zmuszeni skonfrontować się z własną przeszłością. Krok po kroku, w miarę rozwoju śledztwa, odsłaniają straszną prawdę…

Echo – nowa seria Marcela Mossa

W sieci pojawiły się już głosy pierwszych czytelników Utraconych, którzy piszą o tym, że Marcel Moss powrócił do stylu i klimatu swoich pierwszych książek.

Wygląda więc na to, że w jego najnowszej kryminalnej serii nie zabraknie mocnych emocji, wszechobecnej brutalności i poczucia rozpaczy, z jakim mierzą się bohaterowie.

Autor kolejny raz porusza trudną tematykę, tym razem skupiając się na zaginięciach oraz na problemie uzależnienia od narkotyków przez młodych ludzi.

Premiera najnowszej powieści Marcela Mossa odbyła się 14 kwietnia 2021 roku.

Książkę znajdziecie tutaj: Utraceni >>

Zobacz także:

Przeczytaj także