Ebooki i audiobooki do 40% taniej

Należysz do tych KsiążkoManiaków, którzy nawet na chwilę nie rozstają się z książką? Zapewne oddajesz się lekturze podczas spaceru, gotowania, sprzątania i prowadzenia samochodu. A może, zamiast papierowych książek wolisz czytać te elektroniczne na czytniku, smartfonie lub innym ekranie?

Ebooki i audiobooki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Sprawdź ebooki i audiobooki do 40% taniej >>

Na pewno tak, jak my jesteś fanem elektronicznej literatury! Mamy coś, co sprawi Ci mnóstwo radości. Właśnie ruszyliśmy z promocją na ebooki i audiobooki, więc teraz w naszej księgarni możesz je kupić nawet o 40% taniej! To miód na Twoje uszy i oczy, prawda?

Wszystkie ebooki do 40% taniej >>

Ebooki są świetnym rozwiązaniem dla tych KsiążkoManiaków, którzy cenią sobie wygodę i nowe technologie. Przecież dzięki nim można mieć przy sobie wiele książek w maleńkim urządzeniu, które prawie nic nie waży. W tej formie znajdziesz mnóstwo ciekawych nowości i bestsellerów. Może skusisz się na najnowszą książkę Remigiusza Mroza?

eBook Kontratyp Remigiusz Mróz

To najnowsza, już ósma część serii o ambitnej prawniczce Joannie Chyłce, w której czeka ją kolejna ciekawa sprawa.

W drodze na Annapurnę zaginęło troje alpinistów. Po kilku tygodniach na nepalsko-tybetańskiej granicy zostaje zatrzymana jedna z zaginionych. Śledczy oskarżają ją o śmierć towarzyszy.

Audbiobooki do 40% taniej >>

Wiesz, za co uwielbiam audiobooki? Nie tylko za to, że mogę mieć książkę „w uszach” nie zależnie od tego, gdzie jestem i co robię. Uwielbiam je za piękne głosy lektorów i za intonacyjną interpretację. Zakochuję się wtedy nie tylko w książce, ale też w głosie. Mam dla Ciebie kilka moich ulubionych głosów:

Audiobook A ja żem jej powiedziała… w którym Nosowską czyta… Nosowska. 😉

Jeżeli jeszcze nie znasz A ja żem jej powiedziała… Katarzyny Nosowskiej, to koniecznie musisz poznać. O tej książce mówili wszyscy. Zapewniam Cię, że autorka opowiada z fantastycznym poczuciem humoru. Będziesz słuchać i pękać ze śmiechu!

Audiobook Dziwne losy Jane Eyre Charlotte Bronte czyta Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka ma wyjątkowy głos, którego słucha się bardzo przyjemnie. A klasyczna powieść Charlotte Bronte zachwyca nawet po ponad 170 latach od jej pierwszego wydania.

 

To tylko kilka moich propozycji. Wśród ebooków i audiobooków tańszych o nawet 40% znajdziesz mnóstwo ciekawych tytułów, zatem z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wszystkie ebooki i audiobooki do 40% taniej>>

Ebooki i audiobooki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Promocja trwa tylko do 2 października, więc powinieneś się pośpieszyć. 😉

Przeczytaj także