Dziś tak bardziej – książka Cyber Mariana!

Dziś tak bardziej Dziś tak bardziej to książka, której autorem jest Cyber Marian. W sprzedaży dostępna jest już od 9 listopada bieżącego roku. Dzięki owej publikacji poznacie bliżej sylwetkę intrygującego autora. Dowiecie się, kim tak naprawdę jest oraz jak to się stało, że został on kultową postacią polskiego Internetu.

Dziś tak bardziej – o co chodzi?

Cyber Marian to niezwykle interesująca osobowość. Szalony, napędzany nieokiełznaną wyobraźnią i przepełniony twórczą pasją. Tym razem autor zabierze was w podróż, w której to zwiedzicie zarówno zamierzchłe czasy bez Internetu oraz współczesne, gdzie bez szybkiego łącza nie wyobrażamy sobie już życia. Możecie być pewni, że droga ta nie zawsze będzie łatwa. Czekają tu niebezpieczne zakręty i zwężenia, zmuszające do refleksji nad sensem życia. A odpowiedzi na trudne, życiowe pytania nie zawsze są jednoznaczne i zadowalające.

Ponadto Cyber Marian postanowił też uchylić nieco rąbka tajemnicy swojej pracy. W końcu jego filmiki odwiedzają miliony widzów. Z pewnością chociaż część z nich jest zainteresowana, jak naprawdę wygląda praca w cyberprzestrzeni. I to właśnie przedstawia wam autor. Dowiecie się, jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje z Cyber Info na czele. Oczywiście między tym wszystkim, nieustająco Marian zarzuci was cyberporadami czy ciekawymi cyberlistami.

Niepowtarzalny styl Cyber Mariana sprawił, że książka zapewni wam przyjemną i zabawną lekturę. Poza tym jest tu również niespodzianka, która z pewnością zachwyci wszystkich fanów. Otóż istnieje specjalna aplikacja współdziałająca z książką, dzięki której będziecie mieli okazję ujrzeć Cyber Mariana w unikatowych, niepublikowanych nigdzie wcześniej materiałach.

Przypominamy, że Dziś tak bardziej w sprzedaży pojawiło się już 9 listopada 2016 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także