Dzikie serce – międzynarodowy hit w Polsce!

Dzikie serce - zobacz na TaniaKsiazka.plDzikie serce to międzynarodowy hit, który jest już dostępny także na polskim rynku. Prezentowana dziś książka przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kryminałów, a przede wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów, zbliżonych do literatury grozy i horroru. Ponieważ Jamey Bradbury stworzyła niezwykle wciągającą historię, która opowiada nie tylko o miłości, ale też wzbudza w czytelnikach niepokój i strach. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych książek na letnie dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta powieść, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie.

Dzikie serce – mroczna powieść o delikatnej równowadze między życiem a śmiercią

Główną bohaterką tej historii jest nastoletnia Tracy, która została wychowana w dzikich ostępach Alaski. W związku z tym całe dnie spędza na tropieniu zwierząt i powożeniu psim zaprzęgiem w lasach otaczających jej rodzinny dom. A chociaż czuje się bezpiecznie w tej dzikiej krainie, zawsze przestrzega zasad, których nauczyła ją matka, zanim zginęła. Najważniejsze z nich brzmią: nigdy nie trać domu z oczu, nigdy nie wracaj do domu z brudnymi rękoma, a przede wszystkim nigdy nie rań innych ludzi do krwi.

Jednak pewnego dnia Tracy zostaje zaatakowana w lesie przez obcego mężczyznę. Nie pamięta, co dokładnie się stało. Ma jednak wrażenie, że zanim straciła przytomność, zraniła mężczyznę nożem, do krwi. Następnego dnia zauważa dziwnie znajomą postać, która wyłania się spomiędzy drzew. Bohaterka jest jednak zajęta wspieraniem ojca i przygotowaniami do zbliżających się zawodów Iditarod. W związku z tym nie ma czasu zastanawiać się nad swoimi przeczuciami.

Niespodziewanie w domu pojawia się Jesse Goodwin, tajemniczy wędrowiec poszukujący pracy. Dziewczyna wyczuwa, że Jesse coś ukrywa. Jednak nie może ostrzec ojca, nie wyjawiając przy tym prawdy o napaści. Wkrótce zauważa, że dzieje się coś niebezpiecznego. Ponieważ sztuczki Jesse’ego, sprawiają, że ten podstępnie wkrada się w łaski rodziny. A dziewczyna wie, że jej bliscy są w tarapatach.

Książkę pt. Dzikie serce znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także