Dzikie przebudzenie – przekonaj się, kim naprawdę jesteś

Dzikie przebudzenie autorstwa Mary Daniels to świetna propozycja dla wszystkich, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu. W sprzedaży pojawi się już 17 lutego 2017 roku i gwarantujemy, że żaden czytelnik nie przejdzie obok niej obojętnie. I choć wydawać by się mogło, że jest to typowo kobieca literatura, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by panowie również poznali tę poruszającą historię.

Czym jest Dzikie przebudzenie?

Za wszystkimi poradami autorki stoi jej bogate doświadczenie w dziedzinie duchowości i rozwoju osobistego. Ale książka, którą czytelnikom serwuje Daniels to nie kolejny, nudny poradnik mówiący jak żyć. To niezwykle podnosząca na duchu, wzruszająca i pełna emocji opowieść o losach człowieka.

Przekonajcie się sami, jak seria intensywnych zdarzeń może odmienić życie młodej matki raz na zawsze. Bohaterka, Mary Daniels ma za sobą jeden z najbardziej mrocznych momentów w życiu. Niewiele dzieliło ją od tragedii, kiedy stojąc na krawędzi mostu z dzieckiem na rękach była gotowa do skoku. I właśnie wtedy dane było jej przeżyć najbardziej zaskakującą podróż do własnego wnętrza. Ta wyprawa stała się inspiracją do odkrycia dziewięciu prostych, acz godnych przemyślenia pytań. Okazało się, że to właśnie one uratowały jej życie.

W tej książce znajdziecie nie tylko historię autorki. To przede wszystkim te dziewięć pytań, dzięki którym pomogła już milionom osób. Kobieta jest niezwykłą inspiracją dla czytelników i bez wątpienia została obdarowana przekonującą mową. Warto dodać, że metafizyczna transformacja duchowa, którą proponuje Daniels pomoże nie tylko osobom zainteresowanym zgłębianiem duchowych potrzeb. Ten proces, dający piękne owoce sprawdzi się również u kompletnych nowicjuszy w temacie.

Co najważniejsze, cały rytuał nie zajmuje więcej czasu niż dziewięć minut każdego poranka. Idealna chwila dla ludzi, którzy w dzisiejszych czasach są zabiegani. Dacie wiarę, że tych kilka minut dziennie w zupełności wystarczy, by poukładać swoje sprawy i zajrzeć w głąb siebie, aby poznać wewnętrzne „ja”? Przekonajcie się sami!

Książkę Dzikie przebudzenie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także