Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach – Amy Schumer

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach na polskim rynku pojawi się już 2 marca 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i niecodziennych biografii. Autorka, Amy Schumer to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i sławnych osób w świecie amerykańskiego stand-upu i kina. Oprócz rozbrajającego poczucia humoru kobieta przejawia aktorski talent i interesuje się reżyserią, co zapewniło jej prestiżową nagrodę Emmy. Od 2013 roku na kanale Comedy Central emitowany jest serial pt. Inside Amy Schumer, którego Amy jest pomysłodawczynią i współproducentką. A ponadto gra tam główną rolę. Odbiorcy na całym świecie pokochali ją za niezwykłą szczerość i jej zamiłowanie do rozmów na temat seksu i związków. Niejednokrotnie konfrontuje także stereotypy związane z płcią i angażuje się w walkę o prawa kobiet. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć o Amy Schumer, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach – ta książka rozbawi Was do łez

W tej książce Czytelnicy mają niepowtarzalną okazję poznać kobietę, której największą bronią jest cięty dowcip. Amy Schumer bez tajemnic opowiada o rodzinie, dyskryminacji kobiet, seksie oraz absurdach sławy. A o tym wszystkim wie naprawdę dużo. Jest to jedna z najsłynniejszych aktorek komediowych i stund-uperka. Jej nazwisko pojawiło się również na liście najbardziej wpływowych kobiet Ameryki.

Bohaterka prezentowanej dziś pozycji pokazuje, że ma ogromny talent i dystans nie tylko do otaczającego ją świata, ale i samej siebie. Jeśli pojawia się taka sposobność, śmieje się także z siebie, nie tylko z innych. Jej misją jest rozśmieszanie publiczności i sprawianie, by ta poczuła się lepiej. A dzięki jej najnowszej książce będziecie mieli szansę wyruszyć w niezwykle ekscytująca podróż. To opowieść o tym, jak młoda kelnerka przeszła długą drogę, by znaleźć się na okładce Vogue’a.

Książka pt. Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także