Dziewczyna, którą kochałeś – nowość od Jojo Moyes!

Dziewczyna, którą kochałeśDziewczyna, którą kochałeś to najnowsza powieść, rozpoznawalnej wśród czytelników na całym świecie, Jojo Moyes. Premiera książki przewidywana jest na 11 stycznia 2017 roku. Trzeba przyznać, że fani pisarki nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku nowego roku.

Dziewczyna, którą kochałeś – fabuła

Główną bohaterką jest Liv, której życie wydaje się być pasmem porażek. Nic, z tego, co chciała osiągnąć nie poszło zgodnie z planem. Teraz zamiast cieszyć się bliskością męża i układać z nim przyszłość, została sama. Dopada ją kryzys i jedyne, na co ma ochotę to schować się przed światem. Albo odciąć się od niego na dobre. Wypić o jeden kieliszek wina za dużo i wymazać z pamięci natrętne maile od komornika. Jak jednak pozbyć się bólu po stracie mężczyzny, który miał być spełnieniem marzeń, a zniknął bez śladu?

Jest jednak jedna rzecz, trzymająca Liv przy życiu – portret, który otrzymała w dniu zaręczyn. To właśnie na niego patrząc przypomina sobie, kim była kiedyś. I za co pokochał ją mężczyzna jej życia. Bohaterka uświadamia sobie, że chce stać się nią na powrót. Chce znów cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami. A przy tym ma cichą nadzieję, iż uda się jej odzyskać utraconą miłość.

Jojo Moyes to pisarka, która po raz kolejny serwuje czytelnikom poruszającą powieść. Jej dotychczasowe książki Zanim się pojawiłeś oraz Kiedy odszedłeś to bestsellerowe hity, które królowały na szczytach list w wielu krajach. Historie stworzone przez nią do tej pory przetłumaczono aż na 35 języków. Rozeszły się one w nakładzie 9 milionów egzemplarzy.

Dlatego też nie mamy wątpliwości, iż najnowsza powieść pt. Dziewczyna, którą kochałeś powtórzy sukces poprzedniczek. Przypominamy, że książka w sprzedaży pojawi się już 11 stycznia 2017 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także