Dzień Postaci z Bajek – produkty dla dzieci do 40% taniej!

Dzień Postaci z Bajek - sprawdź >>Muminki, Kubuś Puchatek, Smerfy czy kucyki Pony – postacie z bajek towarzyszą nam już od najmłodszych lat i nie tylko nas bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalną listę produktów dla dzieci, z dodatkowym rabatem nawet do -40%! Promocja potrwa do 9 listopada.

Dzień Postaci z Bajek – produkty dla dzieci do 40% taniej!

5 listopada to dobry moment, żeby przypomnieć sobie bohaterów z dzieciństwa, dzięki którym śmialiśmy się i wzruszaliśmy. Teraz możecie ponownie wkroczyć do cudownego świata fantazji i marzeń! Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przeceniamy wybrane produkty dla dzieci nawet o 40%! W naszym zestawieniu znajdziecie książki, gry i gadżety z najpopularniejszych bajek, takich jak: My Little PonyMasza i niedźwiedźAngry Birds, Jej wysokość Zosia, Kraina lodu, Kubuś PuchatekKung Fu Panda, Franklin, Bolek i LolekMinionki.

Baśnie i bajki są źródłem bogatych przeżyć oraz doskonałym sposobem wzbogacenia wyobraźni, bez względu na wiek! Sprawdźcie nasze książki, zabawki, pluszaki, klocki, puzzle, gry i karty z dodatkową zniżką nawet do -40%!

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Tego dnia na całym świecie wszyscy przypominają sobie bajki, które są nieodzownym elementem szczęśliwego dzieciństwa. Nie tylko rozbawiają do łez, ale też uwrażliwiają na cudzą krzywdę, uczą tolerancji oraz pokonywania trudności, a także pozytywnie wpływają na wyobraźnię. Święto wszystkich bajkowych postaci to dobry pretekst, aby sobie o nich przypomnieć. My Wam to ułatwimy!

Dzień Postaci z Bajek – promocja na wybrane produkty

Specjalnie na Dzień Postaci z Bajek przygotowaliśmy listę produktów dla dzieci, które nie tylko kształtują fantazję, ale też rozwijają pamięć czy bogacą słownictwo. Zajrzyjcie do naszej promocyjnej kategorii, gdzie wszystkie produkty są tańsze nawet o 40%!

Pełna lista produktów
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 9 listopada.

Dzień Postaci z Bajek - sprawdź >>

Przeczytaj także