Dziecko wspomnień – premiera już w październiku!

Dziecko wspomnieńDziecko wspomnień autorstwa Steeny Holmes, to gorąca propozycja na chłodniejsze dni. Do sprzedaży trafi 7 października bieżącego roku.  Na rynku ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Dziecko wspomnień – brzmi niewinnie?

Nie dajcie się zwieść tytułowi i przyjaznej okładce. Książka to mrożący krew w żyłach thriller. Gwarantujemy, iż do ostatniej strony będzie trzymał was w napięciu, wywołując głód przeczytania kolejnego akapitu. Bohaterowie historii to małżeństwo, Diane i Brian. Kiedy okazuje się, że ich rodzina powiększy się jeszcze o jednego członka, oboje są niesamowicie szczęśliwi. Chociaż z punktu kariery zawodowej nie jest to najlepszy okres na rodzicielstwo. Diane otrzymała awans. Natomiast Brian zmuszony jest wyjechać do Londynu. Tam odpowiadać będzie za koordynację nowo otwartej filii przedsiębiorstwa, w którym pracuje.

Od narodzin dziecka mija rok. Okazuje się, że Diane świetnie sprawdza się w roli matki. Córka, Grace, staje się jej oczkiem w głowie. Jednak głowę kobiety niepokoi fakt, że pobyt męża w Londynie zaczyna niebezpiecznie się przedłużać. Ponieważ kobieta nie ma odwagi zostawić córki pod opieką kogoś obcego, nie ma jak sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z Brianem. Ponadto, wokół Diane zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rzeczywistość jest zupełnie inna od tej, na jaką wygląda. Tutaj nadrealizm miesza się z prawdziwym dramatem rodzinnym.

Dziecko wspomnień znalazło się w finale plebiscytu USA Best Books Award in General Fiction. Przypominamy, że książka autorstwa Stenny Holmes trafi do sprzedaży już 7 października tego roku. 

Przeczytaj także