Dzieci zapomniane przez Boga – Graham Masterton

Dzieci zapomniane przez Boga - kup na TaniaKsiazka.plDzieci zapomniane przez Boga to najnowsza historia od Grahama Mastertona, która przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury fantastycznej, utrzymanej w atmosferze horroru i grozy. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 28 lipca 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągających i nietuzinkowych historii na letnie dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował autor swoim fanom.

Dzieci zapomniane przez Boga – kilka słów o fabule

W londyńskim szpitalu pojawia się młoda kobieta, która cierpi na straszliwe bóle brzucha. Tam dowiaduje się, że jest w ciąży, a lekarze odbierają zdeformowany płód. Szybko jednak okazuje się, że wbrew logice i wiedzy współczesnej medycyny, nowo narodzony organizm żyje. Ponadto podobne płody pojawiają się też w innych szpitalach.

Tymczasem Gemma Bright, kobieta nadzorująca podziemny system kanalizacyjny Londynu, podczas jednej z takich inspekcji doświadcza niepojętego zdarzenia. W panice ucieka na powierzchnię, jednak w całym tym zamieszaniu znika jej szef. Wkrótce mężczyzna zostaje odnaleziony w kanałach – nie ma nóg ani oczu.

W związku z tym do akcji wkraczają detektywi Jerry Pardoe i Dżamila Patel. Muszą odkryć związek między zdeformowanymi płodami a koszmarem z kanałów. Jednak czy uda im się rozwiązać ponurą zagadkę i ocalić Londyn przed katastrofą? Co grozi mieszkańcom?

Graham Masterton po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem mrocznej atmosfery i budowania napięcia. Jego najnowsza historia przypadnie do gustu wszystkim jego fanom i miłośnikom literatury, gdzie aż gęsto jest od mrocznej atmosfery i niepewności. Szykujcie się na prawdziwy dreszcz grozy!

Przypominamy, że najnowsza książka pt. Dzieci zapomniane przez Boga będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 28 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom mrocznych opowieści fantasy. Sprawdźcie koniecznie tę pozycję, bo nawet najbardziej wymagający odbiorca, znajdzie tu coś dla siebie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także