Dywan z wkładką – Marta Kisiel powraca!

Dywan z wkładką to najnowsza powieść polskiej pisarki, Marty Kisiel. Książka do kupienia będzie już 27 stycznia 2021 roku i przypadnie do gustu przede wszystkim fanom twórczości autorki. Ponadto powody do zadowolenia mają również miłośnicy komedii kryminalnych. Kisiel po raz kolejny udowadnia, że jej powieści nie bez przyczyny cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród czytelników. Tym samym, jeśli poszukujecie czegoś lżejszego na początek tego roku, ten tytuł z pewnością się nada. Co tym razem przygotowała pisarka? Przed jakimi wyzwaniami staną bohaterowie? Jedno jest pewne, szykujcie się na dobrą zabawę, odrobinę intrygi i napięcia!

Dywan z wkładką - kup na TaniaKsiazka.pl

Dywan z wkładką – kilka słów o fabule

Tereska Trawna, główna bohaterka, staje przed problemami, o których jeszcze niedawno nawet by nie pomyślała. Remont felernej kuchni zamienił się niespodziewanie w kupno domu na wsi. Mimo wszystko kobieta stara się nie tracić panowania nad charakterem i czerpać radość z nieoczekiwanych zmian w życiu. I można by przysiąc, że do pewnego czasu nawet się jej to udaje. Jednak pewnego dnia podczas joggingu z teściową odnajduje dywan z wkładką w postaci bardzo martwego sąsiada. A to dopiero początek tragicznych zdarzeń. Ponieważ wszystko zdaje się wskazywać, że za trupa odpowiada Andrzej Trawny. Dobroć wcielona i osobisty małżonek Tereski.

W związku z tym synowa i teściowa zwierają szyki, by ukryć zwłoki i czym prędzej odnaleźć prawdziwego mordercę. W tym samym czasie odcięte od Internetu dzieci Trawnych zaczynają podejrzewać, że matka z babcią próbują wykończyć tatusia. I zaczynają swoje własne śledztwo.

Dywan z wkładką - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominam, że książka pt. Dywan z wkładką Marty Kisiel będzie dostępna w sprzedaży od 27 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej opowieści na długie wieczory. Znajdziecie tu wszystko to, za co czytelnicy pokochali twórczość Marty Kisiel – dobry humor, wartką akcję i wielobarwnych bohaterów. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także