Dwór mgieł i furii – kolejny bestseller Sarah J. Maas

Dwór mgieł i furiiDwór mgieł i furii to najnowsza powieść autorstwa Sarah J. Maas. Książka jest drugą częścią z cyklu Dwór cierni i róż, który podbił serca milionów czytelników na całym świecie. Pisarka po dotychczasowych sukcesach nie spoczęła na laurach. Wręcz przeciwnie, powraca ze zdwojoną mocą. Ponieważ jej najnowsza lektura to jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa historia, zapewniająca odbiorcom wiele godzin rozrywki na najwyższym poziomie. Powieść w sprzedaży dostępna będzie od 2 lutego 2017 roku. Nie przegapcie tej premiery!

Dwór mgieł – kilka słów

Feyra ocaliła Prythian i wydawać by się mogło, że cała opowieść ma szczęśliwe zakończenie. Dziewczyna otoczona luksusem przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. Problem tkwi w tym, że Feyra nigdy nie marzyła o tym, by być księżniczką niczym z bajki. Właściwie niezbyt pasuje do tej roli. Jej głowę wciąż zaprzątają myśli związane z torturami Amaranthy i zbrodnia, której musiała się dopuścić, by się od nich uwolnić. A chociaż Tamlin jest uroczym i kochającym mężczyzną, próbuje bohaterkę zamknąć w złotej klatce. W nieśmiertelnym ciele Feyry zaś drzemią moce, których ona sama nie potrafi opanować. Ponadto spłaty długu zaczyna upominać się największy wróg Tamlina, Rhysand, Książę Dworu Nocy.

Feyra odkrywa straszną tajemnicę mrocznego królestwa. Nie pozostaje wątpliwości, że książę Dworu Nocy zechce wykorzystać ją do swoich celów. Ale jest też coś jeszcze. Na Dworze Wiosny robi się równie niebezpiecznie, a jej ukochany ma przed nią coraz więcej tajemnic. Czy naprawdę chodzi o to, że chce ją chronić? A może to nie Rhysanda powinna obawiać się dziewczyna?

Przypominamy, że najnowsza powieść Sarah J. Maas pt. Dwór mgieł w sprzedaży pojawi się 2 lutego bieżącego roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także