Drugi tom serii Manhattan już niebawem!

Drugi tom serii Manhattan - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Manhattan już niebawem pojawi się na polskim rynku. W związku z tym to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości Katy Evans. Poza tym powody do zadowolenia mają wielbicielki powieści erotycznych i książek dla kobiet. Powieść pt. Potentat swoją premierę będzie miała 20 listopada 2019 roku i z pewnością rozgrzeje czytelniczki do czerwoności. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze ze wspomnianą serią, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Powieści Katy Evans doskonale sprawdzą się w te ponure, jesienne dni, wnosząc w nie mnóstwo rozkoszy i miłości i pożądania. Sprawdźcie to same!

Drugi tom serii Manhattan – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Sara, od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki. Jednak nieoczekiwana kontuzja kostki przekreśla jej plany. Tym samym, zamiast na scenie, dziewczyna ląduje w za ladą recepcji luksusowego hotelu.

Jest również Ian, przystojny pracoholik, który właśnie zmaga się z paskudnym rozwodem. W związku z tym nawet przez myśl mu nie przeszło, że jeszcze jakakolwiek kobieta zawróci mu w głowie. Cóż… przewrotny los ma zawsze swoje plany i nieprzewidywalne scenariusze.

Oboje poznali się w taksówce. Później połączyła ich gorąca przygoda w pokoju 1103. Oboje też wiedzieli, że to jedynie incydent. Jednak tak się złożyło, że żadne z nich nie mogło zapomnieć o tym drugim. Ale na ulicach Nowego Jorku nie brakuje złamanych serc. Czy Sara i Ian jeszcze kiedykolwiek się spotkają i naprawią swoje relacje?

Drugi tom serii Manhattan to kolejna historia o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur. A autorka, Katy Evans po raz kolejny staje na wysokości zadania i udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Wszystko, czego dotknie się pisarka, w błyskawicznym tempie ląduje na szczycie bestsellerowych list. A dzieje się tak nie bez powodu.

Przypominamy, że książka pt. Potentat będzie dostępna od 20 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także