Drugi tom serii King już wkrótce!

Drugi tom serii King. Tyran - zobacz na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii King na polskim rynku pojawi się już 16 lutego 2018 roku. Książka będzie nosić tytuł Tyran i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością T. M. Frazier, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Książki tej autorki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Jej powieści nierzadko lądowały na pierwszym miejscu bestsellerowej listy USA Today i zapewniły jej wygraną w Goodreads Choice Award, dzięki czemu zyskała miano autorki najlepszych romansów. Teraz Czytelniczki w Polsce mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z historiami, które tworzy T. M. Frazier. Koniecznie to sprawdźcie!

Drugi tom serii King pt. Tyran – książka, która nie pozwoli Wam zasnąć

Główna bohaterka, Doe, musi stawić czoło swojej przeszłości, która uparcie zaczyna o sobie przypominać. Okrutne manipulacje sprawiły, że została rozdzielona z Kingiem. Teraz dziewczyna wraca do rodziny, której zupełnie nie pamięta. I dowiaduje się wielu szokujących faktów. Bohaterka tak naprawdę nazywa się Ray i ma małego synka. A jej ojciec piastuje funkcję senatora i charakteryzuje się zupełną bezwzględnością. Ponadto okazuje się, że mężczyzna nienawidzi Kinga. Na horyzoncie pojawia się również Tanner, chłopak Ray z dawnych lat. Jednak bohaterka nie jest w stanie oszukać siebie i swojego serca. Ciepłe uczucia żywi jedynie do Kinga, który wciąż zaprząta jej myśli.

King wplątał się w niebezpieczną, kryminalną aferę. W wyniku, czego życie Doe jest również zagrożone. Czy mężczyźnie uda się odzyskać ukochaną, nie narażając jej na niebezpieczeństwo? I czy bohaterka w końcu całkowicie odzyska pamięć? A jeśli tak, to jakie podejmie kroki i jak wpłynie to na jej dalsze życie?

Przypominamy, że drugi tom serii King na polskim rynku pojawi się 16 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Tyran znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Gwarantujemy, że przy tej lekturze nie będzie czasu na nudę.

Przeczytaj także