Drugi tom serii Bling – Odrobina blasku!

Drugi tom serii Bling Odrobina blasku - kup na TaniaKsiazka.plDrugi tom serii Bling to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Shari L. Tapscott. Jej młodzieżowa seria podbiła serca odbiorczyń na całym świecie, a jej powieści w błyskawicznym tempie znalazły się na szczycie bestsellerowych list. Najnowsza książka pt. Odrobina blasku na polskim rynku będzie dostępna od 21 września 2018 roku. Kto powinien zainteresować się tą historią? Seria, którą rozpoczyna powieść pt. Odrobina brokatu, spodoba się każdej nastolatce, a także nieco starszym dziewczynom. Jeśli zatem jesteście wielbicielkami tego typu literatury, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Drugi tom serii Bling – zwariowane losy głównej bohaterki

Riley właśnie ukończyła szkołę średnią, ale fakt ten wcale jej nie cieszy. To oznacza, że teraz musi skupić się na dorosłym życiu. A dziewczyna kompletnie nie wie, co chciałaby robić i jak dalej pokierować swoim losem. Kiedyś była niezwykle popularna i lubiana, pełniła funkcję głównej cheerleaderki i była bardzo szczęśliwa. Teraz decyzje, które podejmie, zaważą na jej dalszym życiu. To ogromna odpowiedzialność. Aby zapomnieć o tym, chociaż na chwilę, bohaterka stara się czerpać jak najwięcej radości z wakacyjnej pogody, która w tym roku wyjątkowo dopisała. Wolny czas spędza u cioci. I to właśnie tam poznaje pewnego chłopaka o imieniu Zeke, który wpada jej w oko. Jest on nie tylko urodziwy, ale także niezwykle utalentowany. Chłopak ma duszę artysty i prowadzi własny stragan, znajdujący się na lokalnym rynku. Riley, by zbliżyć się do niego, decyduje się na niewinne kłamstwo. Mówi, że również interesuje się rękodzielnictwem i robótkami ręcznymi, a sama jest mistrzynią w wyrobie mydła. Chcąc zatuszować kłamstwo, natychmiast rozpoczyna naukę owej umiejętności. Oczywiście po to, by stworzyć własny stragan obok Zeke’a i sprzedawać tam swoje dzieła.

Przecież tak niewinne kłamstwo nie może zaszkodzić w zdobywaniu serca chłopaka…

Drugi tom serii Bling pt. Odrobina blasku znajduje się tutaj. Przypominamy, że polska premiera powieści przewidywana jest na 21 września bieżącego roku.

Przeczytaj także