Drań z Hollywood – gorący romans!

Drań z Hollywood - kup na TaniaKsiazka.plDrań z Hollywood to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury dla kobiet i współczesnych romansów. Książka Alessandry Torre będzie dostępna na polskim rynku już od 17 kwietnia 2019 roku. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę? Ponieważ powieści amerykańskiej pisarki szturmem podbijają szczyty bestsellerowych list i w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych opowieści, które zapewnią wam sporo emocji, trafiłyście idealnie. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka doczekała się ekranizacji w postaci filmu, który ukazał się na PassionFlix. O czym zaś opowiada sama historia? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Drań z Hollywood – kamera, akcja, romans!

Główną bohaterką powieści jest Summer Jenkins, dziewczyna z małego miasteczka. Pewnego dnia docierają do niej wieści, iż w jej rodzinnej miejscowości pojawi się znany hollywoodzki gwiazdor. Cole Masten będzie tu kręcił swój kolejny film. Jednak na bohaterce takie informacje nie robią żadnego wrażenia. Zdaje się, że jego blask nie dotarł w tak odległe miejsce…

Znany kobieciarz z Hollywood i kobieta z małego miasteczka to osoby, pochodzące z dwóch kompletnie różnych światów. Jednak prawda stara jak świat, mówi o tym, że przeciwieństwa przyciągają się najbardziej. Ich znajomość zaczyna się od wzajemnej nieufności i nieukrywanej niechęci. Wkrótce jednak zaczyna przeradzać się w coś, czego oboje zupełnie się nie spodziewali. Być może Summer źle oceniła Cole’a i niepotrzebnie spoglądała na niego przez pryzmat plotkarskich gazet? A może sławny aktor udowodni, że to, co się o nim mówi, to prawda?

Jedno jest pewne, ta historia wciągnie was do reszty i nie pozwoli na nudę. Alessandra Torre stworzyła niepowtarzalny klimat do gorącego romansu, który zaczyna się zupełnie niewinnym spotkaniem. Czytelniczki znajdą tu wszystko to, za co pokochały twórczość autorki. To lekki styl i spore pokłady humory, wplecionego w intensywną od emocji relację.

Przypominamy, że książka pt. Drań z Hollywood będzie dostępna na polskim rynku od 17 kwietnia 2019 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także