Dom marionetek – nowość od Nataszy Sochy

Wkręcona w rodzinę, Czułe podróże, Teraz Cię rozumiem, mamo czy Schronisko niechcianych żon to tylko kilka tytułów z bogatego dorobku literackiego dziennikarki, felietonistki i pisarki Nataszy Sochy. Jej najnowsza powieść obyczajowa pt. Dom marionetek, której premiera przypadła na 1 września, to trudna historia o rodzinie. Autorka próbuje w niej odpowiedzieć na pytania: czy zemsta jest słodsza od wybaczenia i czy gdy najbliższa osoba nas rani, powinniśmy wybrać zemstę, czy lepiej odpuścić? I co przyniesie upragnioną wolność? Jeśli lubisz książki o kobietach i dla kobiet, nie możesz pominąć tej propozycji od Wydawnictwa Literackiego

Dom marionetek Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Dom marionetek

Powieść Dom marionetek Nataszy Sochy to historia Joanny, która po zdradzie partnera i zakończeniu burzliwego związku podejmuje decyzję o wyjeździe. Znajduje pracę w luksusowej willi z przepięknym ogrodem, a od jej obowiązków należy m.in. opieka nad rezolutną pięciolatką. Tak, to jest zdecydowanie to, czego potrzebuje i co pozwoli jej odgonić myśli o krzywdzie, której doznała. Zwłaszcza, że właściciel domu, Leon, jest tak serdeczny, że kobieta bardzo szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu.

Zastanawia ją tylko jedna kwestia. Dlaczego jego żona, matka i siostra nigdy wspólnie nie siadają do stołu, by zjeść posiłek? Dlaczego żona nadal z nim jest, skoro go nie kocha? No i jeszcze matka i siostra – to dziwne, że gdy patrzą na niego, mają oczy pełne lęku… Co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami tego pięknego domu?

Dom marionetek to opowieść z głębokim przesłaniem. Dotyka problemów rodzinnych tajemnic, toksycznych relacji, poszukiwania akceptacji i bliskości. To również historia o wybaczeniu, które potrafi przynieść prawdziwe wyzwolenie. W przeciwieństwie do zemsty

***

Dom marionetek Nataszy Sochy możesz zamówić juz teraz w naszej księgarni, wystarczy, że klikniesz w to miejsce. Wiele innych książek tej utalentowanej pisarki znajdziesz natomiast pod tym linkiem.

Czytaj także:

Przeczytaj także