Dom Jętki – porywający kryminał już niebawem!

Dom Jętki - kup na TaniaKsiazka.plDom Jętki to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują nietuzinkowych i wciągających kryminałów. Książka, której autorem jest James Hazel, na polskim rynku będzie dostępna od 6 lutego 2019 roku i z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. Ta historia cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Jeśli zatem poszukujecie nowych historii i świeżej, literackiej krwi, koniecznie sprawdźcie ten tytuł. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Dom Jętki – morderczy plan ukartowany w dalekiej przeszłości

Całość wymagała ponad siedemdziesięciu lat przygotowań do realizacji mrocznego przedsięwzięcia. I to znów się dzieje.

W lesie zostaje znalezione ciało mężczyzny z rozszarpaną klatką piersiową. Wszystkie dowody wskazują na to, że ofiara dokonała samookaleczenia. A zrobiła to po to, by uśmierzyć niewiarygodne cierpienia.

W tym samym czasie detektyw Charlie Priest zostaje napadnięty we własnym domu. Mężczyzna, który dokonał wtargnięcia, twierdzi, że ma poufne informacje na temat tajnego stowarzyszenia. Napastnik następnego dnia zostaje zamordowany, a w obliczu całego zajścia, to Priest staje się głównym podejrzanym. Tym samym bohater ma tylko jedno wyjście, by oczyścić się z zarzutów i udowodnić swoją niewinność. Detektyw musi rozwiązać zagadkę, która sięga dramatycznych wydarzeń z przeszłości. W miarę jak śledztwo postępuje, odnajduje on połączenie z Domem Jętki. To tajne stowarzyszenie, mające zamiar wcielić w życie śmiertelny plan.

Zaczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Czy Priestowi uda się zatrzymać bieg historii i sprawić, by się nie powtórzyła?

Przypominamy, że książka pt. Dom Jętki, której autorem jest James Hazel, będzie dostępna w sprzedaży od 6 lutego bieżącego roku. Na ten tytuł powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy kryminałów i niezwykle wciągających historii. Autor idealnie buduje napięcie i stopniowo rozkręca akcję, by ostatecznie zaskoczyć odbiorców nagłym zwrotem. Całość zaś kończy się tak, że każdy, kto był niemal pewny rozwiązania, będzie zdziwiony. Jeśli zatem szukacie interesującej lektury na mroźne wieczory i dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także