Dobre wieści – poradnik byłej rzeczniczki George’a W. Busha

Dobre wieściCzy w najbliższym czasie szykujesz się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy o wyrobionej marce i stabilnej pozycji na rynku, a nie jesteś pewny swoich umiejętności i boisz się, jak wypadniesz? A może masz już pracę, którą lubisz jednak chciałbyś osiągnąć więcej? Dla wszystkich, którzy z takich czy innych powodów ciągle szukają wskazówek i rad, jak stać się człowiekiem sukcesu, polecamy niezwykły poradnik pt. Dobre wieści autorstwa Dany Perino. Ktoś może powiedzieć „jasne, kolejny mądry poradnik…”, jednak w tym wypadku sarkazm czy ironia zupełnie nie spełnią swojej roli.

Dana Perino to była rzeczniczka George’a W. Busha. Za jej wskazówkami i poradami stoją lata doświadczenia, które zdobyła na owym stanowisku. Dobre wieści to książka, która swoją popularność zyskała dzięki temu, że jest jedyną pozycją, która w tak obszerny sposób odsłania kulisy wielkiej polityki. Była rzeczniczka G.W. Busha nigdy wcześniej nigdzie nie publikowała swoich wspomnień, dlatego tym bardziej są one cenne.

Co zyskasz czytając ową książkę? Otóż:

  • ukształtujesz swój profesjonalny wizerunek;
  • dowiesz się, jak osiągnąć sukces zawodowy i realizować stawiane cele;
  • nauczysz się, w jaki sposób elegancko i z klasą prezentować własne stanowisko;
  • poznasz reguły savoir vivre’u i dress code’u;
  • opanujesz kanon netykiety, czyli profesjonalnej korespondencji w Internecie;
  • odkryjesz kulisy wielkiej polityki międzynarodowej;
  • przeczytasz o zasadach protokołu dyplomatycznego.

A wszystko to napisane w przystępny i zrozumiały sposób. To inspirująca książka, która przybliży ci szczegółowo jak wygląda praca w amerykańskiej administracji rządowej. Ponadto, autorka opowiada również o relacji, jaka łączyła ją z G.W. Bushem oraz o tym, co dzisiaj tak naprawdę znaczy poprawność polityczna.

Przeczytaj także