Dobre Miastko. Warzywa z podróży – nowa książka dla dzieci od Justyny Bednarek

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich rodziców, których dzieci pokochały książkę Dobre Miastko. Najlepsze ciasto na świecie autorstwa Justyny Bednarek. Autorka wraca bowiem z kolejną częścią serii. W naszej księgarni jest już dostępna lektura Dobre Miastko. Warzywa z podroży, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa. Pozycja ta to nie tylko arcyciekawa opowieść, ale również piękne wielobarwne ilustracje Agaty Dobkowskiej.

Dobre Miastko. Warzywa z podróży Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Dobre Miastko. Warzywa z podróży

Jeśli Twoje dziecko czytało pierwszą część smakowitych i wciągających opowieści z Dobrego Miastka, to doskonale wie, że głównymi bohaterami są Madzia i Krzyś Wiśniewscy, którzy dopiero do przeprowadzili się do tej zabawnie brzmiącej miejscowości. Szybko się tam jednak zaaklimatyzowali i zawiązali pierwsze znajomości. Poznali m.in. lokalnego piekarza, pana Alfreda Pączka.

Jeżeli nie udało Ci się do tej pory trafić na tę pozycję wydawniczą, w tym miejscu możesz zamówić egzemplarz i sprezentować go swojemu dziecku, by szybciutko nadrobiło zaległości przed sięgnięciem po kolejną część serii.

Tym razem rezolutne dzieciaki zaprzyjaźnią się z Anią i Józkiem Pyrami, którzy prowadza sklep z warzywami. W okresie zimowym ich zieleniak jest jednak zamknięty, ponieważ młodzi w tym czasie odbywają dalekie podróże do egzotycznych krajów. Ale! Nawet wtedy można odwiedzić ich warzywniak. Zimą na straganie znajdują się nie tylko ziemniaki i cebula, ale również wiele ciekawych i niespotykanych rzeczy, które dzieci tak bardzo uwielbiają odkrywać! Jak się okaże w książce Dobre Miastko. Warzywa w podróży, wcale nie trzeba jechać na drugi koniec świata, by poznać ciekawą historię lub przeżyć fajną przygodę. Czasami warto z zainteresowaniem zapukać do sąsiednich drzwi. Za każdymi bowiem kryje się inna, czasem niesamowita opowieść. Wystarczy tylko po nią sięgnąć.

Książkę Dobre Miastko. Warzywa w podróży możesz już teraz zamówić w naszej księgarni. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę.

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także