Dobre ciastko – komedia erotyczna

Dobre ciastko - kup na TaniaKsiazka.plDobre ciastko to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek powieści erotycznych. Tym razem jednak temat zahacza także o poczucie humoru. Tym samym czytelniczki otrzymują wciągającą komedię romantyczną, która mimo wszystko jest pełna namiętności i rozpala wyobraźnię. Prezentowany dziś tytuł jest już dostępny w sprzedaży, a jego autorką jest Joanna Dubler. Książka już cieszy się sporym zainteresowaniem wśród miłośniczek tego typu powieści. Jesteście ciekawi, czym zaskoczy Was pisarka? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Dobre ciastko – pierwsza komedia erotyczna w Polsce

Główną bohaterką powieści jest Zuza, która ma 29 lat i mieszka w Gdańsku. Kobieta czuje, że jej związek z Konradem jest udany, niemal idealny. Jest jednak jedno „ale”. Mężczyzna ma bowiem oczekiwania seksualne, których Zuza nie chce spełnić. Zdaniem bohaterki, wygórowane potrzeby Konrada to sprawka jego przyjaciela z czasów licealnych, Borysa. Ponieważ jest on dla jej partnera guru w sprawach erotycznych. Zuzia, z pewnymi oporami, próbuje spełnić zachcianki Konrada, ale kończy się to niemal uszkodzeniami ciała. Tym samym ich związek rozpada się, a kobiecie nie pozostaje nic innego, jak wrócić do rodzinnego domu. Jednak cała ta sytuacja sprawia, że Zuza zaczyna myśleć, iż to również ona ponosi część odpowiedzialności za to, iż Konrad odszedł. W końcu postanawia otworzyć się na nowe doznania.

Tym samym rozpoczyna się seksualna odyseja Zuzy, która chce udowodnić przede wszystkim sobie, że stać ją na odrobinę szaleństwa w łóżku. Co z tego wyjdzie? I czy jest to właściwa droga do szczęścia?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Dobre ciastko jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię każdej miłośniczce literatury erotycznej i romansów współczesnych. Warto też dodać, że jest to pierwsza komedia erotyczna w naszym kraju, która zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Joanna Dubler stworzyła niepowtarzalną i wciągającą opowieść, która zachwyca nie tylko pikantnością, ale również poczuciem humoru. Sprawdźcie to koniecznie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także