Dobra siostra Sally Hepworth – zapowiedź

Jeśli Twoje lato mija pod znakiem kryminałów i thrillerów, to z pewnością na Twojej liście lektur powinna znaleźć się powieść Dobra siostra Sally Hepworth, czyli autorki bestsellerowego kryminału Teściowa. Hepworth jest autorką sześciu książek, a jej powieści przetłumaczone już na dwadzieścia języków polecają recenzenci największych czasopism, np. The Herald Sun czy Publishers WeeklyKsiążka Dobra siostra już 10 sierpnia ukaże się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-Ka i będzie kolejnym potwierdzeniem tezy, że każdy ma swoją ciemna stronę.

Dobra siostra Sally Hepworth Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Dobra siostra Sally Hepworth

Książka Dobra siostra Sally Hepworth to historia o bliźniaczkach. Która z nich jest ta dobra, a która w związku z tym zła? Trudno odpowiedzieć… Siostry Fern i Rose łączy więź, jaka zdarzyć się może jedynie między prawdziwymi bliźniaczkami. I podobnie, jak w tego typu rodzeństwie – dziewczyny choć wizualnie prawie identyczne – znacznie różnią się od siebie charakterem. Rose to ta ułożona i odpowiedzialna, podczas gdy Fern uważana jest za osobę ekscentryczną. Jednak pomimo tych różnic są sobie bardzo oddane i od najmłodszych lat chronią się nawzajem. To zbudowane przez nie poczucie bezpieczeństwa było im niezbędne. Na co dzień w swoim domu musiały się bowiem mierzyć z koszmarem. Ich matka była socjopatką, skrzętnie ukrywającą przed całym światem swoją okrutną naturę. Z tej dwójki tylko Rose potrafiła trafnie ocenić ich rodzicielkę. Fern natomiast zawsze dostrzegała w ludziach tylko ich dobrą stronę.

Wiele lat wcześniej jednak Fern zrobiła coś bardzo, bardzo złego. Rose nikomu o tym nie powiedziała i zapomniała o całej sprawie. Pamięć jednak wróciła, gdy siostra zaoferował jej pomoc w realizacji marzenia o dziecku. Kobieta zauważa z przerażeniem, że wybory siostry mogą nie skończyć się dobrze dla nich obu. Nie widzi jednak tego, że Fern stara się podstępem odnaleźć jedno – klucz do ciemnych tajemnic Rose.  I gdzieś tuż za nimi nadal czai się potwór z dzieciństwa – okrutna matka.

Książka Dobra siostra Sally Hepworth trafi do sprzedaży już 8 sierpnia. Już teraz jednak możesz zamówić egzemplarz przedpremierowo w naszej księgarni – TUTAJ.

Zobacz także:

Przeczytaj także