Do ostatniej kropli krwi – zapowiedź nowej książki Grahama Mastertona

Katie Maguire powraca! Przeszła już wiele, ale nie będzie jej dane zaznać wytchnienia. Jeszcze nie teraz, gdy sytuacja kolejny raz się komplikuje, a jej rodzinne miasto znów ją wzywa. Do ostatniej kropli krwi – zapowiedź nowej książki Grahama Mastertona z pogranicza kryminału i thrillera znajdziecie poniżej.

Graham Masterton Do ostatniej kropli krwi

Do ostatniej kropli krwi – zapowiedź

Jak zapowiada się najnowsza książka Grahama Mastertona? Lektura z pewnością dostarczy mocnych emocji!

Przemoc kolejny raz wylewa się na ulice Corku. Sędzia Garrett Quinn, jeden z nielicznych sprawiedliwych i dobrych ludzi w mieście, powinien teraz zasiadać za sądową ławą i wydawać wyrok w sprawie gangstera podejrzanego o wielokrotne zabójstwo. Nie zrobi tego jednak.

Na obrzeżach znaleziono jego spalonego jaguara, a w środku samochodu zwęglone zwłoki mężczyzny. Na miejsce zostaje wezwana nadkomisarz Katie Maguire. Kobieta rozpoznaje ciało sędziego, swojego byłego kochanka. Czy prywatne odczucia nie przeszkodzą jej w prowadzeniu śledztwa?

Tymczasem w mieście zaczyna się piekło. Śmierć Quinna to iskra, od której zapłonął lont porachunków lokalnych gangów. Spirala przemocy nakręca się, gangsterzy strzelają na ulicach, podkładają bomby – cierpią niewinni, bezstronni ludzie.

Katie Maguire poświęcała się dla swojego rodzinnego miasta nie raz. Czy ma jeszcze coś, co mogłaby zaoferować? Czy podoła ciągłej presji nowego przełożonego? Uda jej się ocalić życie, mimo że cały przestępczy świat nastawiony jest przeciwko niej?

Tego dowiemy się z najnowszej powieści Grahama Mastertona.

Seria o Katie Maguire

Do ostatniej kropli krwi to jedenasty tom serii o Katie Maguire. Dotychczas w cyklu ukazały się:

Tom 1. Białe kości 
Tom 2. Upadłe anioły
Tom 3. Czerwone światło hańby
Tom 4. Uznani za zmarłych
Tom 5. Siostry krwi
Tom 6. Pogrzebani
Tom 7. Martwi za życia
Tom 8. Tańczące martwe dziewczynki
Tom 9. Świst umarłych
Tom 10. Żebrząc o śmierć

Najnowsza książka Grahama Mastertona trafi do sprzedaży już 24 marca 2021 r.

Znajdziecie ją tutaj: zobacz Do ostatniej kropli krwi >>

***

Zobacz także:

Przeczytaj także