Do kiedy wysłać pocztą przed świętami?

Do kiedy wysłać pocztą przed świętami. Poczta Polska: terminy nadania

Źródło: A Piece of Rainbow

Do kiedy wysłać pocztą przed świętami? – ważne terminy

Planujecie wysłanie paczki lub listu za granicę przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia? Poczta Polska poinformowała do, kiedy należy wysłać list lub paczkę zagraniczną przed świętami, aby mieć pewność, że przesyłki dotrą na czas.

Sprawdźcie poniższe terminy, szczególnie jeżeli planujecie nadanie ekonomicznej przesyłki listowej do krajów europejskich. Pozostało na to tylko 5 dni.

Do kiedy wysłać pocztą przed świętami ekonomiczny list do krajów europejskich?

Najkrótszy termin do nadania listów zagranicznych ma właśnie wspomniany ekonomiczny list do krajów europejskich. Klienci, jeżeli chcą mieć pewność, że dotrze na czas, powinni nadać list do 4 grudnia (poniedziałek). Kolejny krótki termin to priorytetowe listy do USA i innych krajów pozaeuropejskich. Tutaj mamy czas do 8 grudnia. Do następnego piątku mają także czas osoby, które chcą nadać priorytetowe paczki pocztowe do krajów europejskich.

Poczta Polska

Do kiedy wysłać pocztą listy priorytetowe zagraniczne do krajów europejskich?

Najwięcej czasu mają osoby, które będą chciały wysłać listy priorytetowe do krajów europejskich. Tutaj pozostały jeszcze prawie dwa tygodnie, do 14 grudnia 2017 roku.

Tutaj znajdziecie informacje o sposobach dostawy i płatności na TaniaKsiazka.pl

Jeżeli zmieścicie się w tych terminach, możecie mieć pewność, że Wasze przedświąteczne listy i paczki dotrą nas czas. Po tym okresie również istnieje na to spora szansa, ale już bez 100% gwarancji. Warto zaoszczędzić więc sobie stresu i nerwów, szczególnie że okres Świąt Bożego Narodzenia powinien być przecież czasem radości i wspaniałej, rodzinnej atmosfery. 🙂

Przeczytaj także