Do celu jeden kROK – pomagamy w realizacji noworocznych postanowień

Trwa drugi tydzień nowego roku 2022. To dobry moment, by zadać pytanie: czy nadal trzymasz się postanowień noworocznych? Ha! Wiedziałam, że trafię w czuły punkt 😉 Wiadomo, że najlepiej trzymamy się na samym początku, a im dalej w styczeń, tym trudniej być konsekwentnym. Z tego względu księgarnia TaniaKsiążka.pl postanowiła pomóc Tobie oraz wielu innym ludziom w utrzymaniu postanowień noworocznych (umówmy się, nam – pracownikom – to również się przyda 😉 ). Zatem zobacz, co takiego przygotowaliśmy i nastaw się pozytywnie na zmiany. Do celu jeden kROK! 

Do celu jeden kROK z TaniaKsiazka.pl >>

Do celu jeden kROK

Wprowadzenie zmian w swoim życiu to nie jest łatwa sprawa. Musimy nauczyć się zmieniać nawyki, a przecież tak bardzo lubimy nasze przyzwyczajenia – zwłaszcza te, które nam nie służą. Początek roku to taki moment, kiedy przez chwilę cały świat ulega nagłemu zrywowi. Karnety na siłownie wyprzedają się w trymiga, półki ze zdrową żywnością świecą pustkami, a osoby oferujące medytacje w internecie, zyskują masę nowych subskrybentów. I to trwa tylko przez chwilę, bo potem znowu wszyscy wracają do „siebie”, do tego co stare i co dobrze znają.

Jako księgarnia TaniaKsiazka.pl postanowiliśmy pomóc Ci w utrzymaniu noworocznych postanowień lub – jesli nie masz jeszcze swojej listy – w obraniu nowej, lepszej drogi w 2022.

Do celu jeden kROK – z nami będzie Ci łatwiej go zrobić!

Przygotowaliśmy miejsce, w którym znajdziesz niezbędne narzędzia do umacniania się w swoich decyzjach. Odszukaj na liście postanowień to, które rezonuje z Tobą najbardziej i zanurz się w propozycjach, które wesprą jego realizację:

Jak widzisz, znajdziesz u nas poradniki, przewodniki, książki, podręczniki, zdrową żywność, naturalne kosmetyki, czy akcesoria do ćwiczeń.

Pamiętaj jednak, że my nic nie zrobimy za Ciebie. My oferujmy Ci narzędzia, ale to Ty musisz podjąć decyzję, czy chcesz wytrwać i zmienić swoje życie. Całą ekipą trzymamy kciuki, wierząc, że Ci się uda!

Listę z postanowieniami w jednym miejscu znajdziesz TUTAJ.

Do celu jeden kROK z TaniaKsiazka.pl >>

Czytaj także:

Przeczytaj także