Dług honorowy – nowa książka Wojciecha Chmielarza. Zapowiedź

Znacie Prostą sprawę autorstwa Wojciecha Chmielarza? Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów bohaterów tej powieści, to mam dla Was dobre wieści! Dług honorowy – nowa książka mistrza kryminałów Wojciecha Chmielarza jeszcze tej jesieni ukaże się w księgarniach! Kiedy premiera? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Dług honorowy - nowa książka Wojciecha Chmielarza. Zapowiedź

Dług honorowy – nowa książka Wojciecha Chmielarza

Akcja nowej powieści sensacyjnej autorstwa Wojciecha Chmielarza rozgrywa się w Wilkach, czyli małej wsi położnej w województwie lubuskim.

Niewielką lokalną społeczność szokuje wieść o tragedii, jaka rozegrała się nad pobliskim jeziorem. W dryfującej po tafli zbiornika łodzi odnalezione zostało zmasakrowane i na wpół zwęglone ciało młodej dziewczyny.

Podejrzanym o morderstwo w pierwszej kolejności i bez większych poszukiwań zostaje Traszka. Samotny mężczyzna jest właścicielem łódki, ma skłonności do wykazywania agresywnych zachowań i mieszka nieopodal miejsca zbrodni. Znajduje się jednak grupa osób (wśród niej Czarny), która nie wierzy w to, że Traszka dopuścił się morderstwa.

W Wilkach zjawia się bezimienny bohater, którego czytelnicy mieli okazję poznać już w Prostej sprawie. Nadszedł czas, by spłacił on dług zaciągnięty u Czarnego: mężczyzna ma pomóc w odnalezieniu prawdziwego zabójcy. Jak się jednak okazuje, nad wsią wisi niejedna mroczna tajemnica, a próby rozwikłania zagadek związanych z Wilkami niosą ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo.

Jaki związek ze sprawą zabójstwa Oli ma grupa holenderskich dilerów? Jaką rolę w tuszowaniu zbrodni odgrywa „wyjątkowo przedsiębiorcza sołtyska, bez której zgody w Wilkach nie dzieje się nic”?

O tym czytelnicy przekonają się już niebawem.

Dług honorowy – kiedy premiera nowej książki Wojciecha Chmielarza?

Premiera książki pod tytułem Dług honorowy jest zaplanowana na 13 października 2021 roku.

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Marginesy.

Najnowszą książkę Wojciecha Chmielarza już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

***

Zobacz także:

Przeczytaj także