Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu!

Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu! Sprawdź >>

Daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę…
Ja Ci nogi, ja Ci nogi dać nie mogę…

A jednak pacjent Radek dał nogę! Prosto ze szpitala! Na szczęście Pogotowie Czytelnicze trzymało rękę na pulsie i zapewniło mu darmowy transport do domu! I nie tylko jemu. 😉 Wszyscy pacjenci Pogotowia Czytelniczego mogą skorzystać z darmowej dostawy do Kiosku RUCHu!

Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu!

Pacjent Radek opuszcza szpital nogami do przodu, a koszty transportu zostawia daleko w tyle! I bardzo dobrze, bo Pogotowie Czytelnicze dba o swoich pacjentów i zapewnia im darmową dostawę książkowych lekarstw prosto do domciu!

Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu! Sprawdź >>

Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu!

Od 21 do 28 marca.
Bez minimalnej wartości zamówienia!

Przejdź do promocji >>

Kablówkowiec Radek jest w pełni wyleczony (nic nie czuje, nawet bólu). To wielki sukces Pogotowia Czytelniczego, więc żeby to uczcić, organizujemy darmową dostawę dla wszystkich pacjentów naszego oddziału! Czujemy się wręcz śpiewająco. 😉 A wiecie, co to oznacza? Oczywiście, że nadchodzi kolejna piosenka!

Wypis ze szpitala – zobacz nasz film!

Pogotowie Czytelnicze dobiega końca, ale my mamy dla Was jeszcze coś ekstra. 😉 Nie dość, że przygotowaliśmy darmową dostawę do Kiosku RUCHu bez minimalnej wartości zamówienia, to jeszcze uchylimy Wam rąbka tajemnicy i przedstawimy wszystkich aktorów grających w naszej szpitalnej produkcji. Jesteście ciekawi? To koniecznie oglądajcie do końca!

Chcecie otrzymać kod zniżkowy?

Proszę bardzo! Wystarczy, że złożycie zamówienie podczas Pogotowia Czytelniczego! Nasze Pogotowie Czytelnicze dba o pacjentów nawet po opuszczeniu oddziału, dlatego wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej KsiążkoTerapii, umożliwiamy otrzymanie specjalnej nagrody.

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę! Sprawdź >>

Sprawdź akcję >>

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego po książkowej kuracji warto jeszcze uzupełnić swoją książkową apteczkę, aby na pewno niczego nam nie zabrakło. Do tego przyda się kod rabatowy! Jak go zdobyć? Bardzo prosto i przyjemnie! Wystarczy kupować. 😉

 Zgarnij 8% rabatu za zakupy podczas Pogotowia Czytelniczego! 

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę! Sprawdź >>Przez cały czas trwania akcji „Pogotowie Czytelnicze” sumujemy wartość wszystkich złożonych przez klienta zamówień. Jeżeli po zakończeniu akcji ich suma przekroczy próg 119 złotych, to klient otrzyma od nas 8% rabatu na kolejne zakupy! Prawda, że to proste? 🙂

1. Składaj zamówienia podczas trwania akcji “Pogotowie Czytelnicze”

2. My zsumujemy wartość Twoich zamówień!

3. Jeżeli wydasz łącznie min. 119 złotych, to otrzymasz 8% rabatu na kolejne zakupy!

 

To już jest koniec… ale czy na pewno? 😉

Nie zapomnijcie skorzystać z naszej promocji darmowej dostawy do Kiosku RUCHu i pamiętajcie, żeby czytać dużo książek! To zalecenie lekarza! Wytrzyjcie też łzy z policzków, bo Pogotowie Czytelnicze nie kończy się na dobre. Wracamy już niebawem. 😉

Skorzystajcie z darmowej dostawy i kliknijcie TUTAJ.

Promocja potrwa do 28 marca 2018 roku.
Darmowa dostawa do Kiosku RUCHu! Sprawdź >>

Przeczytaj także