Czytanie jest modne! Dołącz do akcji #booklook

Amerykańscy naukowcy donoszą – czytanie jest modne!

Konkurs, jakiego jeszcze nie było. Nagrody, które spełniają marzenia!

Wyobraź sobie, że możesz wejść na stronę naszej księgarni i wydać 100 zł na książki. Nasze 100 zł. Stan Twojego konta pozostaje bez zmian, a portfel nadal jest pełny.

I jeszcze dorzucamy fajny, tajemniczy prezent.

Już 20 marca ruszamy z rewolucyjną akcją #booklook – dołącz koniecznie, to banalnie proste!

Zapraszamy Cię do udziału w czytelniczej rebelii!

Nie każda bibliotekarka nosi golfy, nie każdy fan trzech pasków na spodniach nie czyta książek.
Pokażmy światu, że czytanie książek jest dla każdego, nie poddaje się stereotypom, a książka może być też inspiracją oszałamiającej stylówki.

Pokażmy, że ktoś, kto czyta, wygląda tak jak chce!

Wraz z Wydawnictwem Kobiecym wyruszamy na poszukiwania stylizacji rodem z wybiegów mody! Kto powiedział, że czytelnik siedzi pod kocem w grubym golfie! Chcemy udowodnić, że literatura jest stylowa, a czytanie książek równie dobrze odbywać się może w szpilkach i kapeluszu, jaki nosiła Sophia Loren w Saint Tropez!

My czytelnicy różnych maści ogłaszamy akcję #booklook

Dołącz do akcji #booklook

 

Chcesz się bawić z nami? Tak Ty! Właśnie na Ciebie czekamy!

Dołącz do akcji #booklook!

Co to za akcja? Już wszystko wyjaśniam!

Akcja #booklook organizowana jest przez TaniaKsiazka.pl oraz Wydawnictwo Kobiece. Jej misją jest przełamanie stereotypu czytelnika-nerda, połączenie mody z książkami i poruszenie Waszej kreatywności.

Na czym polega konkurs?

Warunkiem udziału w konkursie jest wstawienie na swoje konto na IG zdjęcia z hashtagiem #booklook oraz #stylistka i oznaczenia @wydawnictwo.kobiece oraz @taniaksiazka. Zdjęcie ma prezentować stylizację inspirowaną ulubioną książką: interpretacja dowolna, czekamy na oryginalne pomysły (może to być kolorystyka okładki, bohater książki czy coś jeszcze innego).

 Nagrody!

Nagroda to bon na zakupy w księgarni TaniaKsiazka.pl o wartości 100 zł + książka Stylistka w limitowanym kreatywnym opakowaniu.

Akcja #booklook rozpocznie się 20.03 i potrwa do 3.04, w każdym tygodniu wybieramy 2 osoby, które dostają bon na zakupy w TaniaKsiazka.pl oraz  prezent od Wydawnictwa Kobiecego.

A najważniejsza zasada konkursu jest taka, że macie się przy tym dobrze bawić i razem z nami pokazać całemu światu, że czytanie jest fajne. 🙂

Przeczytaj także