Czwarty tom Powiernika Światła!

Krwawe zwierciadło, Czwarty tom Powiernika ŚwiatłaJuż 26 kwietnia 2017 roku w sprzedaży pojawi się czwarty tom Powiernika Światła, książka pt. Krwawe zwierciadło. Bez wątpienia wszyscy miłośnicy fantastycznych opowieści już ze zniecierpliwieniem zacierają ręce. I nie ma co się dziwić. Brent Weeks po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. Dzięki temu odbiorcy mają szansę sięgnąć już po czwartą część epickiej serii, która udowadnia, że każdy cień skrywa jakąś tajemnicę.

Czwarty tom Powiernika Światła – co odbija Krwawe zwierciadło?

Żołnierzy Białego Króla dzieli jedynie krok od zdobycia ostatnich czterech z Siedmiu Satrapii.

Jeden z bohaterów, Gavin Guile, stał się więźniem umieszczonym w potężnym lochu, który niegdyś sam zbudował dla magicznego geniusza. Jego fatalny stan nie wskazuje zupełnie, że przysługiwał mu kiedykolwiek tytuł Cesarza, Pryzmata czy choćby galernika. Nikt nie domyśliłby się teraz, że ów okaleczony i zagubiony więzień miał szansę zapobiec wojnie. Gavin całkowicie utraciła swoją magię, z której niegdyś tak umiejętnie korzystał. To jednak nie koniec jego kłopotów. Okazuje się, że w więzieniu nie jest najprawdopodobniej sam…

Ostatniej desperackiej próby podejmie się również Kip Guile. Będzie chciał powstrzymać rosnącą hordę Białego Króla. Rozpadające się cesarstwo w całość stara się poskładać Karris Białodąb. I jedyna pomoc, na jaką może liczyć płynie od śmiertelnie niebezpiecznego i zdradzieckiego teścia, Androssa Guile.

W tym samym czasie Teia odkrywa, że jej talenty znajdują znacznie mroczniejsze zastosowanie, niż sądziła do tej pory. Jednak cena ów odkrycia może okazać się dla dziewczyny zbyt wysoka. I nie do udźwignięcia.

Wszyscy razem mają zamiar walczyć o skażone cesarstwo, by nie stało się czymś o wiele gorszym. Jak potoczą się ich losy?

Krwawe zwierciadło – czwarty tom Powiernika Światła znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także