Czekasz na Grę o Tron? Złap książki Georga’a R.R. Martina z rabatem!

Wszyscy fani serialu „Gra o Tron” z niecierpliwością czekają na premierę ósmego, ostatniego już sezonu. Do niedzieli 14 kwietnia coraz bliżej, a im bliżej, tym większa fanowska niecierpliwość. Tym bardziej że w sieci aż huczy od sprawdzonych informacji oraz plotek dotyczących tej produkcji. Przed nami 6 odcinków, a po ich obejrzeniu w końcu będziemy wiedzieć, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie, żeby rządzić Westeros.

Czekasz na Grę o Tron? Złap książki Georga'a R.R. Martina z rabatem! >>

Tymczasem mamy dla Was coś specjalnego, dzięki czemu czas do emisji premierowego odcinka minie znacznie szybciej. Właśnie zaczęliśmy sezon na zniżki. Obcięliśmy nie tylko ceny książek z serii Pieśń Lodu i Ognia, ale też innych opowieści, które wyszły spod pióra (czy też zostały wystukane na klawiaturze) George’a R.R. Martina. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że jest on nie tylko autorem cyklu, na którym oparto tę megaprodukcję HBO? Napisał też inne książki z nurtu fantasy. Ponadto pisarz nieźle się też odnajduje w science-fiction.

Książki George’a R.R. Martina z rabatem. Sprawdź >>

Warto zwrócić uwagę na te książki:

Ogień i krew, część 1 George R.R. Martin

To pierwsza część kronikarskich zapisków arcymaestra z Cytadeli o świetności i powolnym upadku dynastii Targaryenów. Z tej książki dowiesz się tego, jak wyglądało Westeros w czasie, w którym tą krainą rządzili smoczy królowie.

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd pochodziły trzy smocze jaja, które Daenerys dostała w prezencie ślubnym?

Przystań Wiatrów Lisa Tuttle George R.R. Martin

Ta planeta to mnóstwo wysp otoczonych przez wzburzone i pełne potworów morze. Elitarna grupa lotników, którzy na wielkich metalowych skrzydłach szybują pomiędzy poszczególnymi wyspami, przenosząc wiadomości, cieszy się wielkim szacunkiem. Jednak skrzydła są przekazywane tylko z pokolenia na pokolenie, więc nie każdy na szansę na to, żeby latać. Maris z Amberly udało się dostać skrzydła, mimo że nie ma odpowiedniego pochodzenia. Dlatego postanawia walczyć nie tylko o sobie, ale też o inne dzieci, które marzą o lataniu…

Żeglarze Nocy i inne opowiadania George R.R. Martin

Te zekranizowane przez Netfix opowiadania są opowieściami o eksploracji kosmosu.

Ekspedycja, która składa się z ośmiu nietuzinkowych naukowców i telepaty bada tajemniczą obcą rasę. Żeglarz Nocy, statek, który udało im się znaleźć, jest niebywałym cudem techniki, a to dopiero początek historii…

Sezon na zniżki potrwa do końca kwietnia, a wszystkie książki objęte promocją znajdziecie w tym miejscu

Przeczytaj także