Czas wojny, czas miłości – już niebawem!

Czas wojny, czas miłości - kup na TaniaKsiazka.plCzas wojny, czas miłości to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek epickich sag rodzinnych. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki powieści obyczajowych. Prezentowana dziś książka, której autorką jest Victoria Gishe, na polskim rynku będzie dostępna od 20 listopada 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych historii na jesienne wieczory, trafiłyście idealnie. Czas wojny, czas miłości to pozycja, która już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. Jesteście ciekawe, co takiego ma w sobie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Czas wojny, czas miłości – kilka słów o fabule

Okazuje się, że tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama. I to niezależnie od czasów.

Czytelniczki zetkną się tu z historią rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Kobieta razem z synem Henrykiem i wnuczkami, Leną i Norą, mierzą się z trudnymi wyborami. Poza tym muszą stawić czoła również trudnym uczuciom, które powiązane są ze zdarzeniami piszącej się historii. W trudnych czasach wojny rodzina nieustannie szuka swojego miejsca. Dokąd poprowadzą ich drogi z ukochanego rodzinnego Nieczujowa?

To poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Tym samym dajcie się porwać niezwykłym historiom miłosnym, które nie pozwolą wam odłożyć książki ani na chwilę. Ponadto poczujecie zapach przepysznych, cytrynowych ciasteczek i staniecie twarzą w twarz z Marią Skłodowską-Curie. Poza tym ten wzruszający romans, pełen zaskakujących zwrotów akcji, to cudowna podróż w czasie. Od ostatnich lat dziewiętnastego wieku i pierwszych dekad dwudziestego aż do wybuchu II wojny światowej. Koniecznie zatem sprawdźcie i przekonajcie się o tym same!

Przypominamy, że książka pt. Czas wojny, czas miłości autorstwa Victorii Gishe na polskim rynku będzie dostępna od 20 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom sag rodzinnych i powieści obyczajowych. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ponieważ autorka stworzyła niepowtarzalną i urzekającą opowieść o tym, jak przewrotny bywa los.

Przeczytaj także